Põhisisu algus

August toob Elisa Raamatusse erakordset eksklusiivlugemist

14.08.2015

  • Esimesena jõuab lugejateni Claire Northi „Harry Augusti esimesed viisteist elu“

Elisa Raamatusse ilmuvad augustikuust alates igal kuul rahvusvahelised bestsellerid, mis on eksklusiivselt saada vaid Elisa lugemisäpi kasutajatele. Esimesena jõuab äpi lugejateni ajakirja The Guardian poolt kuu parimaks fantaasiakirjanduseks valitud noore inglise kirjaniku Claire Northi romaan „Harry Augusti esimesed viisteist elu.“

„Toome koostöös Eesti suuremate kirjastustega Elisa Raamatu riiulile hoolikalt valitud rahvusvahelised bestsellerid, mis pole Eestis veel ilmunud ning mille saab lugeja meie äpis esimeste seas läbi lugeda enne veel, kui need on jõudnud raamatupoodidesse,“ tõi Elisa juhatuse liige Andrus Hiiepuu välja Elisa Raamatu eksklusiivsust.

Esimene taoline lugemisäppi jõudev eksklusiivne e-raamat „Harry Augusti esimesed viisteist elu“ on kaasahaarav ja intellektuaalselt peadpööritav fantaasiateos ajarännakutest, mille ajakiri The Guardian valis kuu parimaks fantaasiakirjanduseks. „Usun, et raamatust leiab äratundmisrõõmu ja põnevust nii mõnigi Vanilla Sky või Butterfly Effecti austaja,“ tõi Andrus Hiiepuu paralleele filmimaailmast.

Claire Northi pseudonüümi kandev Catherine Webb kirjutas oma esimese raamatu juba neljateistkümneaastaselt. Kirjanik on enda kohta eneseirooniliselt öelnud: „Kui ma lõpuks avastasin, et minust võibki kirjanik saada, siis ei olnud enam midagi teha...“ Nüüdseks on tema sulest ilmunud arvukalt fantaasiaromaane nii noortele kui ka täiskasvanutele.

Raamatus kirjutab kirjanik, kuidas peategelane Harry August on surivoodil. Jälle. Ükskõik, mida ta ka ei teeks või milliseid otsuseid ta ka ei langetaks, jõuab ta ikka tagasi sinna, kust alustas: ta sünnib uuesti lapsena, kes mäletab kõiki oma eelmisi elusid. Mitte kunagi ei muutu mitte midagi. Vähemalt seniajani. Kui läheneb Harry üheteistkümnenda elu lõpp, ilmub tema voodi juurde väike tüdruk, kes ütleb: „Ma oleksin peaaegu hiljaks jäänud, doktor August. Ma pean saatma sõnumi.“

Hiiepuu kinnitusel pakub Elisa Raamat edaspidi lugejatele iga kuu ühe uhiuue bestselleri, mida lugeja saab eksklusiivselt lugeda kuni kaks nädalat.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!