Põhisisu algus

Aprill tõi teletoppi tragöödiast kõnelevad erisaated ja naerutavad komöödiad

08.05.2021

Tänavu aprillis tõusis Elisa Elamuse järelvaatamise esikümne tippu Peeter Võsa erisaade „Tšornobõli katastroofi pikk vari“ ja Elisa Huubis lahutas meelt auhinnatud komöödiasarja „Alo“ teine hooaeg.

Aprillis möödus traagilisest Tšornobõli katastroofist 35 aastat ja selle meenutuseks jõudsid tele-eetrisse ja vaadatuimate saadete esikümnesse ka mitmed erisaated. Aprillikuu vaadatuim telesaade oli Peeter Võsa reportaaž „Tšornobõli katastroofi pikk vari“. Erisaates sai näha eksklusiivintervjuusid katastroofi tagajärgede likvideerimisel osalenud eestlastega ja piirkonna tänaste elanikega.

Lisaks jõudis Elamuse järelvaatamise teletoppi ka ETV eetris olnud dokumentaal „Tšernobõli varjus“, mis uuris stalkeritena tuntud loata seiklusmatkajaid, ekstreemspordifanaatikuid, kunstnikke ja tuurikorraldajaid, kes on asunud kummituslikku apokalüpsisejärgset maastikku uuesti avastama.

Populaarsed olid ka „Kuuuurija“, „Eesti selgeltnägijate tuleproov“, „Hommik Anuga“ ja uus meelelahutuslik sari „Tuuli Roosma mees“.

Elisa Huubis linastus eksklusiivselt „Alo“ hirmnaljakas teine hooaeg, millega avati taas kõige pöörasema ning lõbusama autoteeninduse uksed. Komöödiasarja menu on jätkuvalt suur ning sari osutus möödunud kuul ka Elisa Huubis vaadatuimaks. Lisaks uutele osadele on „Alo“ fännidel võimalik Huubist vaadata ka esilinastuse erisaadet, kus särav saatejuht Sander Rebane intervjueeris sarja tegijaid ning näitlejaid. Lisaks olid Elisa voogedastusteenuses populaarsed ka ettevaadatav hooaeg Kristjan Jõekalda ja Teet Margna uuest reisisaatest „Kaks kanget Tansaanias“ ning lõbus kodumaine multifilm „Sipsik“.

Elisa TV-teenuste valdkonna juht Silver Soomre sõnab, et klientide huvi eksklusiivsete kodumaiste sarjade vastu on aastaga hüppeliselt tõusnud. „Kui Elisa originaalsarjade pakkumisega alustas, teadsime, et klientide uudishimu kodumaiste sarjade vastu on suur. Tänavu aprillis tõusis aastaga Elisa Huubi vaatajaskond üle 135% ja käesoleval aastal toome klientideni veelgi põnevamaid elamusi.“

Tele-eetris olnud filmidest oli populaarseim Oscarile nomineeritud „Boss beebi“. Teiste filmide seas kogusid ohtralt vaatajaid ka „Titanic“, „John Wick 3: Parabellum“ ja kodumaine film „Suvi“.

Elisa videolaenutusest vaadati enim uut ja lõbusat animafilmi „Scooby-Doo!“, mille kunagist telesarja mäletavad kindlasti ka paljud lapsevanemad. Populaarsed olid veel mitmed koguperefilmid nagu „Nõiad“, „Tom ja Jerry“, „Trollid 2“ ja „Hotell Transilvaania 3: koletuslik puhkus“.

 

Aprilli järelvaatamise TOP

1. Peeter Võsa. Tšornobõli katastroofi pikk vari KANAL2

2. Kuuuurija KANAL2

3. Pilvede all KANAL2

4. Eesti selgeltnägijate tuleproov TV3

5. Kättemaksukontor TV3

6. Kaks kanget Tansaanias TV3

7. Tšernobõli varjus ETV

8. Tuuli Roosma mees KANAL2

9. Hommik Anuga ETV

10. Pealtnägija ETV

 

Aprilli filmide järelvaatamise TOP

1. Boss beebi TV3

2. Titanic TV3

3. Madagaskar 3: Euroopa tagaotsituimad TV3

4. Lego Batman Film KANAL2

5. John Wick 3: Parabellum TV3

6. Madagaskar 2 TV3

7. Kapten Aluspesu: Esimene eepiline film TV3

8. Välk TV3

9. Johnny English asub vastulöögile TV3

10. Suvi KANAL2

 

Aprilli Elisa videolaenutuse TOP

1. Scooby-Doo!

2. Nõiad (2020)

3. Tom ja Jerry

4. Tume torn

5. Palgamõrvari ihukaitsja

6. Trollid 2

7. Hotell Transilvaania 3: koletuslik puhkus

8. Loits

9. Tühi inimene

10. Õigluse liiga

 

Aprilli Elisa Huubi TOP

1. Alo 2. hooaeg (eksklusiivselt Elisa Huubis)

2. Kaks kanget Tansaanias (ettevaadatav Elisa Huubis)

3. Kättemaksukontor

4. Padjaklubi

5. Sipsik

6. Nanny

7. Alo 1. hooaeg

8. Kaks kanget Jaapanis

9. O2

10. Tulejoonel

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!