Põhisisu algus

Apple MacBook\'id nüüd müügil Elisa veebipoes

02.03.2017

Tänasest, 2. märtsist alates on võimalik Elisa e-poest osta stiilseid ja võimekaid Apple MacBook Pro ja MacBook Air sülearvuteid. Mac’i arvutite müügi kasuks otsustas Elisa toetudes kliendi tagasisidele, sülearvutite töökindlusele ja vaieldamatult stiilsele välimusele.

Elisa alustas eelmise aasta lõpus lähtuvalt klientide tagasisidest taas sülearvutite müügiga ning müügil olevad Lenovo sülearvutid osutusid klientide seas väga populaarseteks. Kuna Lenovo arvutid osutusid klientide seas niivõrd nõutuks, et olid tihti laost läbi müüdud, oli Elisa jaoks järgmine loogiline samm laiendada sülearvutite tooteportfelli. Hetkel võib Elisa tootevalikust leida juba pea 10 erinevat sülearvutimudelit.

Tänasest jõudsid Elisa veebipoodi õhuke ja 12-tunnise akukasutusajaga MacBook Air, 13,3-tollise LED-taustvalgusega selge Retina-ekraaniga MacBook Pro 2015, 13,3-tollise ekaaniga, maksimaalse jõudluse ja uuendusliku jahutussüsteemiga MacBook Pro 2016 ning kõigi aegade kõige õhema 12-tollise Retina-ekraaniga MacBook Pro 2016.

Elisa tooteturunduse juhi Mailiis Ploomanni sõnul lähtus Elisa Mac’i sülearvutite tootevalikusse lisamisel just nimelt klientide vajadustest ja soovidest. „Meie eesmärk on pakkuda klientidele ka tulevikus kõike, mis seondub kommunikatsiooni- ning meelelahutusteenustega, mistõttu on tootevaliku laiendamine igati loogiline samm. Apple’i sülearvutid oma tuntud headuses sobivad kindlasti kliendile, kelle jaoks hind ei ole argumendiks ning tihti ka neile, kellel on kodus olemas juba muud Apple'i seadmed. Lisaks stiilsele välimusele peitub korpuses ka kiire ja võimas sisu, mis toimib hästi nii meelelahutuse kui ka töisemal eesmärgil,“ sõnas Ploomann.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja HuubMine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama