Põhisisu algus

Algavad auhinnatud komöödiasarja „Alo“ teise hooaja võtted!

05.02.2021

Kodumaisel telesarjamaastikul avanevad taas kahtlemata kõige pöörasema ja lõbusama autoteeninduse uksed – „Alo“ saab uue hooaja ning võtted algavad juba homme.

2018. aastal eetrisse jõudnud hirmnaljakas komöödiasari saab tänavu uue hooaja Elisa ja Kanal 2 koostöös. Sarja võtted algavad homsest ja juba aprillis näeb kauaoodatud sarja uusi osasid eksklusiivselt Elisa Huubis.

Elisa sisuhankejuht Toomas Ili tõdeb, et väga head komöödiasarja on keeruline luua, kuid igaks teekonnaks ei pea ilmtingimata ratast leiutama. „„Alo“, kui end juba hästi tõestanud ning vaatajate südamesse pugenud komöödiasari on suurepäraseks täienduseks Elisa originaalsarjade rivis. Meil on hea meel, et Kanal 2 ja Point tulid meiega kaasa, et taaselustada üks kohaliku telemaastiku säravamaid ja oodatumaid pärle“.

Kanal 2 kommunikatsiooni- ja turundusjuht Mari-Liis Veskus sõnas, et suur rõõm on teha seda, millel on korraga nii kriitikute kui ka auditooriumi üksmeelne heakskiit. „Eesti esimesel mockumentary stiilis huumoriseriaalil „Alo“ see ka vaieldamatult on ning meil on hea meel, et televaatajate poolt väga soojalt vastu võetud ja Eesti filmi- ja teleauhindadel edukalt esindatud olnud teleseriaal “Alo” saab nüüd teise hooaja. Kanal 2 ja Elisa jaoks on selline koostööprojekt küll esimene pääsuke, kuid näeme selles suurt perspektiivi. Kodumaiseid suure-eelarvelisi projekte saab tulevikus kindlasti enam sündida just tänu sellisele suurepärasele koostööle.“

Komöödiasari „Alo“ räägib autoesinduses töötavast püüdlikust müügimehest, kelle elus ei lähe kaugeltki mitte kõik nõnda, nagu ta sooviks. Konkurents on karm ja tipus püsivad vaid vähesed. Uuel hooajal näeb sarjas nii reetmist kui suuri suhteleeke ja vastuolulisi juhtimisstiile, kuid mis täpsemalt toimuma hakkab, näeb juba aprillis Elisa Huubist.

Sarjas astuvad üles Tõnis Niinemets, Priit ja Märt Pius, Reimo Sagor, Liis Lass, Saara Nüganen, Uku Uusberg, Priit Võigemast, Rein Pakk, Linda Kolde, Külliki Saldre jpt. Sarja režissöör on tunnustatud lavastaja Mikk Jürjens, produtsent Karl Kermes.

Kõigil huvilistel on võimalik alates märtsist end õigele lainele viia ja vaadata Elisa Huubist ära ka „Alo“ esimene hooaeg.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!