Põhisisu algus

Alates tänasest alustavad Elisa Pärnu ja Viljandi esindused ka Starmani klientide teenindamist

11.09.2017

Starmani ja Elisa ühiste esinduste liitmisega alustame Pärnu- ja Viljandimaal, kus muudatus saab toimuma alates 11. september 2017.

“Et pakkuda meie klientide kiiremat, paremat ja komplekssemat teenust, siis alates 11. septembrist on Viljandi Centrumi ning Pärnu Port Arturi ja Kaubamajaka Elisa esindused avatud juba ka Starmani klientidele. Kui Kaubamajakasse suundumine oli Starmani klientidele juba tuttav koht, siis nüüd on Pärnakatel võimalus meie teenustega liituda ka Port Arturi esinduses. Pärnu Kaubamajaka esindus jääb mõneks ajaks veel avatuks, kus jätkame Starmani klientide teenindamist,” rääkis Elisa ja Starmani juhatuse liige Andrus Hiiepuu.

Hiiepuu sõnul on see esimene samm, et kliendile abikäega veelgi lähemal olla.  “Olenemata sellest, et Starmani teenused on üle Eesti kättesaadavad elektroonilistes kanalites, on füüsiline kohalolek, kus spetsialisti abiga parimaid lahendusi testida, klientidele samuti väga oluline. See ongi peamiseks põhjuseks, miks soovime Starmani teenuste võrgustikku kiiresti laiendada,” lisas Hiiepuu.

Esinduses saab lisaks tavapärastele Elisa teenustele nüüd sõlmida ka teleteenuste lepinguid, tutvuda TV pakettide ja lisateenustega nagu TV Everywhere, ainulaadne Ajamasin, salvestusteenus ja videolaenutus. Loomulikult saavad kliendid liituda ka Starmani ja Elisa esimese ühise BingeTV teenusega ja Starmani uue nuti TV teenusega.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!