Põhisisu algus

Ajujahi uus ja põnev hooaeg stardib 20. oktoobril ETV-s

20.10.2022

Põnev 8-osaline programm on tele-eetris oktoobri lõpust kuni detsembris toimuva superfinaalini. Ajujahi telesaates on võimalik paari kuu jooksul jälgida üheksa parima tiimi teekonda, kellele annavad tagasisidet oma ala professionaalid, teiste hulgas ka Elisa erakliendiüksuse juht ja juhatuse liige Mailiis Ploomann.

„Sellel aastal on väga tugevalt tunda, et tegemist ei ole enam pelgalt ideekonkursiga vaid väga professionaalse ärikiirendiga, mis tegeleb ainult ja ainult nende tiimidega, kes ise väga täpselt teavad mida nad teevad ning tahavad oma ärile uut käiku sisse saada,“ lausub Ajujahi teležürii liige Mailiis Ploomann.

Tänaseks on 100 iduettevõtte hulgast välja sõelutud 20. Esimeses saates saavad need 20 meeskonda võimaluse Tallinna eelvoorus särada või minna koju oma ideed edasi lihvima. Telesaatejuht on Kristo Elias.

„Ükskõik mis tööd keegi meist teeb – nähes teiste mõttemustreid, edulugusid ja ka õpikõveraid, saab alati inspiratsiooni ning mõtteid kuidas ka enda elus mõnele probleemile ehk teise nurga alt vaadata või mõnd lahendust ootamatus olukorras katsetada,“ kustub Mailiis telesaadet vaatama.

Ajujaht on Eesti suurim äriideede konkurss ja ideede kiirendi, mis pakub ettevõtlusega alustamiseks intensiivset ja kõrgel tasemel arenguprogrammi. Ajujahi ellukutsuja on EASi (Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus) ja KredExi ühendasutus, suurtoetajad on Elisa, SEB ja Microsoft. Sel aastal on käsil Ajujahil 15. hooaeg, kiirendi on jätkuvalt kvaliteetne ning mitmed ettevõtted saavad enda äriideed ja tiimitööd professionaalide käe all proovile panna.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!