Põhisisu algus

Abivajajaid ja abiandjaid kokku viiv Helpific alustab koostööd Elisaga

15.06.2021

Juunikuust alustavad koostööd Elisa ja Helpific, et kutsuda inimesi andma oma panust tugevamate kogukondade kujundamisse. Helpific on veebipõhine tugikeskkond, mis viib eakad ja erivajadusega inimesed kokku nendega, kes soovivad abistada.

„Elisas oleme täna taganud töökeskkonna, mis toetab erivajadusega inimesi, kuid töö on ainult üks osa inimeste elust. Helpificu platvorm annab võimaluse leida tuge ka teistes elu aspektides, mis on nii erivajadusega inimeste kui eakate puhul oluline täisväärtusliku ja tervikliku elu elamisel. Toetame meeleldi Helpificu sihti ja eesmärki,“ sõnas Elisa meediasuhete juht Taavi Teder.

“Vabatahtlik Jelena leidis enda jaoks päästerõnga vanemaealiste inimeste abistamises, sest tal oli tunne, et nii saab astuda ühest küljest väikest, aga tegelikult suurt sammu parema maailma poole," jutustas Helpificu projektijuht Kristina Amor. “Helpificu tugikeskkonna kaudu saavad erivajadusega inimesed ja eakad lisatuge kiirelt, mugavalt ja turvalisest kogukonnast.”

Helpificu klienditoe igapäevase töö hõlbustamiseks tagas Elisa tasuta nutiseadmed koos tasuta sidepaketiga ja abivajajatele pakub ettevõte „Elisa Raamatu“ tasuta kasutusõigust. Kasutajate tagasiside annab Elisale omakorda võimaluse arvestada, kuidas äpi kasutamist erivajadusega inimestele veelgi mugavamaks ning paremaks teha.

Elisa kutsub üles nii oma töötajaid kui kliente liituma Helpificu vabatahtlike perega, et abistada eakaid ja erivajadusega inimesi igapäevategevustes, transpordiga, saatmisel kultuuriüritustele ja arsti juurde või toidukottide ning ravimite kojutoomisel. Üksikutele ja koduseinte vahele lõksu jäänud inimestele on olulised ka kõige lihtsamad jutuajamised ja jalutuskäigud väljas.

Helpificu keskkonnaga saab tutvuda ning liituda siin:

https://helpific.com/et

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!