Põhisisu algus

3 põhjust, miks võtta nutikindlustus

30.11.2016

Nutitelefonid ja teised nutiseadmed on niivõrd igapäevane osaks meie elust, et ei oska ilma nendeta elu ettegi kujutada. Noorte jaoks on arusaamatu olukord, kus bussi oodates ei saa Facebookis või Instagramis ringi vaadata, täiskasvanutele on aga oluline olla kättesaadav alati ja kõikjal. Seepärast võib telefoniga juhtunud õnnetus mõjuda väga muserdavalt. Purunenud ekraan tähendab ju märkimisväärset väljaminekut, varastatud telefoni asemele tuleb osta aga uus. Olukorda leevendab nutikindlustus, mis hüvitab seadme parandamise või hävinemise.
 

 • Kehtib nii kukkumise, seadme hävimise kui ka varguse korral
  Nutikindlustus on nutitelefonidele ja tahvelarvutitele mõeldud koguriskikindlustus – kindlustus kehtib juhul, kui telefon saab kannatada või hävineb õnnetusjuhtumi tulemusel või varastatakse ära. See tähendab, et Elisa hoolitseb telefoni parandamise eest või asendab seadme lähtuvalt jääkväärtusest.

   
 •  Kindlustus kehtib kuni kaks aastat alates seadme ostmisest. Kahe aasta jooksul pole vaja muretseda seadme remondikulude või selle kadumise juhul hüvitamise pärast. Tasuda tuleb vaid omavastutuse osa, mille suurus sõltub kindluslepingust. Nutikindlustuse leping tasub sõlmida kohe, kui Elisast uue nutitelefoni või tahvelarvuti ostad.
   
 •  Tasuta viirusetõrje. Nutikindlustusega liitujatele kingib Elisa pooleks aastaks tasuta F-secure viiusekaitse kuni kolmele seadmele. See kaitseb telefoni või tahvelarvutit pahavara eest – kaitstud on kogu seadme sisu alates panga-ja krediitkaardi andmetest lõpetades isiklike failidega. Lisaks lubab
  F-secure distantsil telefon lukustada või vajaduse sisu kustutada. See on vajalik, kui telefon kaob või varastatakse. Nii ei pääse võõrad inimesed ligi telefonis olnud andmetele.
Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!