Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Nõustun enda isikuandmete lisamisega kandidaatide andmebaasi

1. Elisa säilitab kandidaatide kohta andmeid, milleks on:

- Isiklikud andmed: ees- ja perekonnanimi, isikukood, sugu, sünniaeg, pilt, suhtluskeeled, sotsiaalmeedias ning Äriregistris kuvatavad andmed.

- Kontaktandmed: e-posti aadress, elukoha aadress, kontakttelefon.

- Värbamise andmed: elulookirjeldus (CV), haridust tõendava dokumendi koopia, motivatsioonikirjad, videointervjuud, soovitused ja iseloomustused soovitajatelt, testid või muud värbamiseks vajalikud andmed, mida kandidaat edastanud on.

2. Elisa säilitab nõusoleku alusel isikuandmeid kandidaatide andmebaasis selleks, et teha tulevikus potentsiaalsetele töötajatele tööpakkumisi.

3. Isikuandmeid säilitatakse kuni 1 aasta alates kandideerimistähtaja lõpust. Juhul, kui kogumise eesmärgist tulenevalt on vajalik hoida isikuandmeid kauem, anonümiseerib Elisa andmed selliselt, et andmesubjekt ei ole enam tuvastatav. Anname teada, et kandideerija võib oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta.

 

 

 

 

 

 

 

Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt ElisasJätkusuutlik Elisa Koostöö startupidega Projekteerijale, arendajale ja teistele operaatoritele For carriers Pressiinfo

 

 

 

 

 

 

 

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.