Põhisisu algus
Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa ElamusLiitumised alates 10.08.2021Mine vaatama
Vanemad TV-teenusedLiitumised enne 10.08.2021Mine vaatama
Loe või kuula raamatuid liitudes Elisa Raamatu äpiga
Pea 4000 e-raamatut ja lai valik ajakirju. Uuele kliendile 2 nädalat tasuta, pärast 8.99 € kuus.
Susan  Luitsalu - Ka naabrid nutavad
  • *
  • *
  • *
  • *
  •  
  • *
  • *
  • *
  • *
  •  
Ka naabrid nutavad
Susan Luitsalu
Susan Luitsalu
Kultuurkapitali kirjanduse aastapreemia nominent 2019! Maire astus oma väravast välja ja hakkas mööda Pojengilehe tänavat Lehtla keskpunkti poole kõndima. Ta teadis, et kui ta vaatab Juhani akendest sisse sel hetkel, mil ta on kuti majast juba peaaegu möödumas, näeb ta teda viskiklaasiga köögilaua taga istumas, oma peene sülearvuti taga, üks käsi toetamas laupa, sõrmed juustesse põimunud. Seal ta oligi, aga täna nokkis ta ennastunustavalt nina. „Sellel mehel on tõesti hekki vaja,“ turtsatas Maire. Katsi ja Petsi köök, kus parasjagu oli Vicky enda teadmata põhjustanud ühepajatoidu teemalise skandaali, paistis maja sisemusest kätte läbi pikliku elutoa. „Tunneli lõpus on köök,“ tuli Mairele pähe imelik assotsiatsioon. Talle tundus ka kummaline, et pererahvas, kes käib tihti jooksmas ja peaks oma maja nägema sama nurga alt kui jalutajad, pole kursis, mis paistab ja mis mitte. Kats vehkis parasjagu vihaselt pannilabidaga, viskas selle siis maha ja tuiskas minema. Lehtlas on põhjalik naabrivalve, kuid mitte niivõrd turvakaalutlustel. Palju huvitavam on lugeda naabrite raha, piiluda akendesse ja levitada kuulujutte. Sotsmeedia annab selleks rohkem võimalusi kui kunagi varem. Draamad valguvad aga ka pärisellu, kuni olukord lõpuks täiesti käest ära läheb. Kirjastus: Rahva Raamat AS,
2020, Ilukirjandus
Jaga
Äpp loeb raamatu
sulle ise ette
Kasvõi kahes seadmes
korraga
Lugeda saad ka ilma
internetita
Kultuurkapitali kirjanduse aastapreemia nominent 2019! Maire astus oma väravast välja ja hakkas mööda Pojengilehe tänavat Lehtla keskpunkti poole kõndima. Ta teadis, et kui ta vaatab Juhani akendest sisse sel hetkel, mil ta on kuti majast juba peaaegu möödumas, näeb ta teda viskiklaasiga köögilaua taga istumas, oma peene sülearvuti taga, üks käsi toetamas laupa, sõrmed juustesse põimunud. Seal ta oligi, aga täna nokkis ta ennastunustavalt nina. „Sellel mehel on tõesti hekki vaja,“ turtsatas Maire. Katsi ja Petsi köök, kus parasjagu oli Vicky enda teadmata põhjustanud ühepajatoidu teemalise skandaali, paistis maja sisemusest kätte läbi pikliku elutoa. „Tunneli lõpus on köök,“ tuli Mairele pähe imelik assotsiatsioon. Talle tundus ka kummaline, et pererahvas, kes käib tihti jooksmas ja peaks oma maja nägema sama nurga alt kui jalutajad, pole kursis, mis paistab ja mis mitte. Kats vehkis parasjagu vihaselt pannilabidaga, viskas selle siis maha ja tuiskas minema. Lehtlas on põhjalik naabrivalve, kuid mitte niivõrd turvakaalutlustel. Palju huvitavam on lugeda naabrite raha, piiluda akendesse ja levitada kuulujutte. Sotsmeedia annab selleks rohkem võimalusi kui kunagi varem. Draamad valguvad aga ka pärisellu, kuni olukord lõpuks täiesti käest ära läheb. Aasta
2020
Kategooria Kirjastus
Rahva Raamat AS
Jaga
Kommentaarid
  • Kristi

    Kristi

    • *
    • *
    • *
    • *
    •  

    Hea lihtne ja lõbus lugemine, väga tabavalt on tegelasi kirjeldatud. Ilmselt paljud leiavad oma tutvusringkonnast või suguvõsast mõne tegelasega sarnase inimese :)

    22.07.2021

  • Mari-Liis

    Mari-Liis

    • *
    • *
    • *
    • *
    •  

    Väga vaimukas ja hästi kirjutatud raamat.

    03.06.2021

  • Kärt

    Kärt

    • *
    • *
    • *
    • *
    •  

    lõbus lugemine

    30.06.2020

  • Kärt

    Kärt

    • *
    • *
    • *
    • *
    •  

    lõbus lugemine

    30.06.2020

  • Ehti

    Ehti

    • *
    • *
    • *
    • *
    •  

    Väga lahe lugemine. Hea huumoriga, ladusalt kirjutatud ja lõpuni pinget üles hoidev raamat. Lugesin selle läbi ühe hingetõmbega.

    15.05.2020

  • Ehti

    Ehti

    • *
    • *
    • *
    • *
    •  

    Väga lahe lugemine. Hea huumoriga, ladusalt kirjutatud ja lõpuni pinget üles hoidev raamat. Lugesin selle läbi ühe hingetõmbega.

    15.05.2020

  • Ehti

    Ehti

    • *
    • *
    • *
    • *
    •  

    Väga lahe lugemine. Hea huumoriga, ladusalt kirjutatud ja lõpuni pinget üles hoidev raamat. Lugesin selle läbi ühe hingetõmbega.

    15.05.2020

    • *
    • *
    • *
    • *
    •  

    Täiesti loetav

    15.06.2020

  • Nele

    Nele

    • *
    • *
    • *
    • *
    •  

    Tabavad tegelaskujud ja hea ladus lugemine.

    04.06.2020

Lae veel kommentaare