Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

 • Antud pakkumine on aegunud.

„ Uudista Euroopas, Suhtleja, Suhtle Euroopas, Rändaja või Rända Euroopas, paketiga kaasa tasuta tahvelarvuti või taskuruuter“ tingimused

Kampaania tingimused

 1. Kampaania „ Uudista Euroopas, Suhtleja, Suhtle Euroopas, Rändaja või Rända Euroopas, paketiga kaasa tasuta tahvelarvuti või taskuruuter“ (edaspidi Kampaania) korraldajaks on Elisa Eesti AS (edaspidi Elisa).
 2. Kampaania toimub perioodil 25.04.19 kuni 31.08.2019 või kuni seadmeid jätkub (edaspidi Kampaania periood).
 3. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud Elisa poolt käesolevate reeglitega ja Kampaania reklaam- ja lisamaterjalides märgitud tingimustega, mis on kõigile Kampaanias osalejatele kohustuslikud.
 4. Kampaanias osalevad kõik Elisa uued ja olemasolevad füüsilisest isikust kliendid, kes liituvad Kampaania perioodil Uudista Euroopas, Suhtleja, Suhtle Euroopas, Rändaja või Rända Euroopas (edaspidi Teenuspakett) ning sõlmivad osamaksetega vara müügilepingu HUAWEI E5573CS-322 4G TASKURUUTER, HUAWEI E5785LH-23C 4G või HUAWEI MEDIAPAD T5 10 16GB (edaspidi Seade) ostmiseks (edaspidi Kampaanias osalejad).
 5. Kampaaniapakkumises saab paketiga tasuta seadme järgnevalt:
  • Uudista Euroopas - HUAWEI E5573CS-322 4G või HUAWEI E5785LH-23C 4G TASKURUUTER
  • Suhtleja või Suhtle Euroopas - HUAWEI E5573CS-322 4G või HUAWEI E5785LH-23C TASKURUUTER 4G või HUAWEI MEDIAPAD T5 10 16GB
  • Rändaja või Rända Euroopas - HUAWEI E5573CS-322 4G või HUAWEI E5785LH-23C 4G TASKURUUTER või HUAWEI MEDIAPAD T5 10 16GB
 6. Kampaanias osalejad saavad Seadme sissemaksega 0 € ja igakuise kuumaksega 0 €; (edaspidi Soodustus).
 7. Kampaania kehtib 24-kuulise osamaksetega vara müügilepingu sõlmimisel. Kampaanias osalejad kohustuvad Osamaksetega vara müügilepingus fikseeritud osamaksete summade tasumise perioodi vältel mitte muutma kasutatavat Teenuspaketti madalama kuutasuga paketti.
 8. Osamaksetega vara müügilepingu ennetähtaegsel lõppemisel tuleb tasuda käsitlustasu vastavalt osamaksetega vara müügilepingu tingimustele ning antud hetkeks Seadme eest tasumata osamaksed.
 9. Soodustus kaotab kehtivuse:
  • kui Kampaanias osaleja ei ole nõuetekohaselt täitnud Kampaania reegleid ja tingimusi ning Elisa poolt kehtestatud muid tingimusi (sh Elisa'ga sõlmitud liitumislepingu(te) ja selle lisade tingimusi).
  • kampaanias osaleja poolt Elisa'ga sõlmitud liitumislepingu, mis on Soodustusega seotud, lõppemisel, samuti Kampaaniaga seotud mobiiltelefoninumbri kasutamise lõpetamisel (sh omanikuvahetuse korral).
 10. Elisa'l on õigus Kampaania reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades sellest Kampaanias osalejaid Elisa kodulehe vahendusel.
Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt Elisas Koostöö startupidega Projekteerijale ja arendajale For carriers Pressiinfo

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.