Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

 • Antud pakkumine on aegunud.

 1. Kampaania "Telefon 0€ kätte“ (edaspidi Kampaania) korraldajaks on Elisa Eesti AS (edaspidi Elisa).
 2. Kampaania toimub perioodil 05.10.2015 kuni 25.10.2015 või kuni kaupa jätkub.
 3. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud Elisa poolt käesolevate reeglitega ja Kampaania reklaam- ja lisamaterjalides märgitud tingimustega, mis on kõigile Kampaanias osalejatele kohustuslikud.
 4. Kampaanias osalevad kõik Elisa uued ja olemasolevad füüsilisest isikust kliendid, kes soetavad Elisa´st Kampaania toimumise perioodil Samsung Galaxy Grand Prime nutitelefoni koos nutipaketi või lisateenusega alates kuutasust 5 eurot või kliendid, kes ostavad Samsung Galaxy A5 või Samsung Galxay S6 32GB nutitelefoni koos nutipaketi või lisateenusega alates kuutasust 10 eurot.
 5. Eelmainitud kuutasuga paketiga kampaania perioodil liitujad saavad Samsung Galaxy Grand Prime sissemaksega 0€ ja kuumaksega 6,25 €; Samsung Galaxy A5 sissemaksega 0€ ja kuumaksega 12,42 eurot; Samsung Galaxy S6 32GB sissemaksega 0€ ja kuumaksega 24,50€.
 6. Kampaania kehtib 24-kuulise tähtajalise osamaksetega vara müügilepingu sõlmimisel.
 7. Tähtajalise liitumislepingu ennetähtaegsel lõpetamisel tuleb tasuda käsitlustasu vastavalt liitumislepingu tingimustele ning nutitelefoni jääkväärtus.
 8. Kui Kampaanias osaleja ei ole oma kohustusi Elisa ees nõuetekohaselt täitnud, siis on Elisal õigus Soodustust mitte rakendada.
 9. Soodustus kaotab kehtivuse:
  1. Kui Kampaanias osaleja ei ole nõuetekohaselt täitnud Kampaania reegleid ja tingimusi ning Elisa poolt kehtestatud muid tingimusi (sh Elisa'ga sõlmitud liitumislepingu(te) ja selle lisade tingimusi).
  2. Kampaanias osaleja poolt Elisa'ga sõlmitud liitumislepingu, mis on Soodustusega seotud, lõppemisel, samuti Kampaaniaga seotud mobiiltelefoninumbri kasutamise lõpetamisel (sh omanikuvahetuse korral).
 10. Elisa'l on õigus Kampaania reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades sellest Kampaanias osalejaid Elisa kodulehe vahendusel.
Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt Elisas Koostöö startupidega Projekteerijale ja arendajale For carriers Pressiinfo

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.