Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

 • Antud pakkumine on aegunud.

 1. Kampaania "Soodsaim 4G telefon siit“ (edaspidi Kampaania) korraldajaks on Elisa Eesti AS (edaspidi Elisa).
 2. Kampaania toimub perioodil 09.02.2015 kuni 01.03.2015 või kuni kaupa jätkub.
 3. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud Elisa poolt käesolevate reeglitega ja Kampaania reklaam- ja lisamaterjalides märgitud tingimustega, mis on kõigile Kampaanias osalejatele kohustuslikud.
 4. Kampaanias osalevad kõik Elisa uued ja olemasolevad füüsilisest isikust kliendid, kes soetavad Elisa´st Kampaania toimumise perioodil Huawei Ascend Y550 või  Huawei Ascend G6 4G, Huawei Ascend P7 või Huawei Ascend G7 nutitelefoni koos nutipaketi või lisateenusega alates kuutasust 5 eurot.
 5. Eelmainitud kuutasuga paketiga kampaania perioodil liitujad saavad Huawei Ascend Y550 sissemaksega 0€ ja kuumaksega 4 €; Huawei Ascend G6 4G sissemaksega 0€ ja kuumaksega 6,25 eurot; Huawei Ascend P7 sissemaksega 0€ ja kuumaksega 11,50 eurot; Huawei Ascend G7 sissemaksega 0€ ja kuumaksega 12€.
 6. Kliendid, kes kampaania raames soetavad osamaksetega Huawei Ascend Y550 nutitelefoni saavad Nutipakett 5 kuutasuga 4,5€.
 7. Kampaania kehtib 24-kuulise tähtajalise osamaksetega vara müügilepingu sõlmimisel.
 8. Tähtajalise liitumislepingu ennetähtaegsel lõpetamisel tuleb tasuda käsitlustasu vastavalt liitumislepingu tingimustele ning nutitelefoni jääkväärtus.
 9. Kui Kampaanias osaleja ei ole oma kohustusi Elisa ees nõuetekohaselt täitnud, siis on Elisal õigus Soodustust mitte rakendada.
 10. Soodustus kaotab kehtivuse:
  1. kui Kampaanias osaleja ei ole nõuetekohaselt täitnud Kampaania reegleid ja tingimusi ning Elisa poolt kehtestatud muid tingimusi (sh Elisa'ga sõlmitud liitumislepingu(te) ja selle lisade tingimusi).
  2. Kampaanias osaleja poolt Elisa'ga sõlmitud liitumislepingu, mis on Soodustusega seotud, lõppemisel, samuti Kampaaniaga seotud mobiiltelefoninumbri kasutamise lõpetamisel (sh omanikuvahetuse korral).
 11. Elisa'l on õigus Kampaania reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades sellest Kampaanias osalejaid Elisa kodulehe vahendusel.

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.