Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa Elamus Liitumised alates 10.08.2021 Mine vaatama
Vanemad TV-teenused Liitumised enne 10.08.2021 Mine vaatama
 • Antud pakkumine on aegunud.

Soodsa internetiga puhkusele!

 1. Kampaania „Soodsa internetiga puhkusele!“ (edaspidi kampaania) korraldaja on Elisa Eesti AS (edaspidi Elisa).
 2. Kampaania toimub perioodil 26.05.2016 kuni 30.06.2016 või kuni kaupa jätkub.
 3. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud Elisa poolt käesolevate reeglitega ja kampaania reklaam- ja lisamaterjalides märgitud tingimustega, mis on kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
 4. Kampaanias osalevad kõik Elisa uued ja olemasolevad füüsilisest isikust kliendid, kes soetavad Elisast kampaania toimumise perioodil tahvelarvuti Huawei Mediapad T1 10 16 GB koos internetiteenusega alates paketist MiNT Info;  taskuruuteri  Huawei E5337s koos internetiteenusega alates paketist MiNT Info või koduinterneti paketi MiNT Home Light.  
 5. Kampaanias osalejad saavad tahvelarvuti Huawei Mediapad T1 10 16 GB  sissemaksega 0 eurot ja igakuise osamaksega 5,17 eurot, taskuruuteri  Huawei E5337s sissemaksega 0 eurot ja igakuise sissemaksega 2,5 eurot. MiNT Home Light paketiga liitujad saavad Huawei B315 ruuteri tasuta.
 6. Kampaania kehtib tahvelarvuti ja taskuruuteri puhul 36-kuulise tähtajalise osamaksetega vara müügilepingu sõlmimisel; MiNT Home Light paketiga liitumisel 24-kuulise osamaksetega vara müügilepingu sõlmimisel Huawei B315 ruuteri ostmiseks.
 7. Osamaksete ennetähtaegsel tasumisel jääb kehtima tähtajaline kohustus.
 8. Liitumislepingu lõpetamisel osamaksete tasumise perioodi vältel tuleb tasuda käsitlustasu vastavalt osamaksetega vara müügilepingu tingimustele ning kõik tasumata osamaksed.
 9. Soodustus kaotab kehtivuse:

9.1. kui kampaanias osaleja ei ole nõuetekohaselt täitnud kampaania reegleid ja tingimusi ning Elisa poolt kehtestatud muid tingimusi (sh Elisaga sõlmitud liitumislepingu(te) ja selle lisade tingimusi);

9.2. kampaanias osaleja poolt Elisaga sõlmitud ja soodustusega seotud liitumislepingu lõppemisel, samuti kampaaniaga seotud mobiiltelefoninumbri kasutamise lõpetamisel (sh omanikuvahetuse korral).

 1. Elisal on õigus kampaania reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades sellest kampaanias osalejaid Elisa kodulehe vahendusel.

Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt ElisasJätkusuutlik ElisaLigipääsetavus Koostöö startupidega Projekteerijale, arendajale ja operaatoritele For carriers Pressiinfo

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.