Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa Elamus Liitumised alates 10.08.2021 Mine vaatama
Vanemad TV-teenused Liitumised enne 10.08.2021 Mine vaatama
 • Antud pakkumine on aegunud.

 1. Kampaania „Soodsa hinnaga Samsungi nutiseadmed“ (edaspidi kampaania) korraldaja on Elisa Eesti AS (edaspidi Elisa).
 2. Kampaania toimub perioodil 02.05.2016 kuni 29.05.2016 või kuni kaupa jätkub.
 3. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud Elisa poolt käesolevate reeglitega ja kampaania reklaam- ja lisamaterjalides märgitud tingimustega, mis on kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
 4. Kampaanias osalevad kõik Elisa uued ja olemasolevad füüsilisest isikust kliendid, kes soetavad Elisast kampaania toimumise perioodil Samsung Galaxy J3 nutitelefoni koos nutipaketi või mobiilse interneti lisateenusega alates kuutasust 5 eurot või Samsung Galaxy S6 32 GB ja Samsung Galaxy S7 Edge’i nutitelefoni koos nutipaketi või mobiilse interneti lisateenusega alates kuutasust 10 eurot või tahvelarvuti Samsung Galaxy Tab A koos internetipaketiga alates paketist MiNT Info.
 5. Kampaanias osalejad saavad Samsung Galaxy J3 nutitelefoni sissemaksega 0 € ja igakuise osamaksega 5,92 €; Samsung Galaxy S6 32 GB sissemaksega 0 € ja igakuise osamaksega 19,25 €; Samsung Galaxy S7 Edge’i nutitelefoni sissemaksega 0 € ja igakuise osamaksega 29,92 € ning Samsung Galaxy Tab A tahvelarvuti sissemaksega 0 € ja igakuise osamaksega 6,5 €.
 6. Kampaania kehtib nutitelefonide puhul 24-kuulise tähtajalise osamaksetega vara müügilepingu sõlmimisel, tahvelarvuti puhul 36-kuulise tähtajalise osamaksetega vara müügilepingu sõlmimisel.
 7. Osamaksete ennetähtaegsel tasumisel jääb kehtima tähtajaline kohustus.
 8. Liitumislepingu lõpetamisel osamaksete tasumise perioodi vältel tuleb tasuda käsitlustasu vastavalt osamaksetega vara müügilepingu tingimustele ning kõik tasumata osamaksed.
 9. Perioodil 16.05-29.05 on Samsungi Gear VR virtuaalprillid Elisa esindustes Samsung Galaxy S7 või Samsung Galaxy S7 edge nutitelefoniga ostes soodushinnaga 49 eurot. (tavahind 99 eurot).
 10. Soodustus kaotab kehtivuse:
  1. kui kampaanias osaleja ei ole nõuetekohaselt täitnud kampaania reegleid ja tingimusi ning Elisa poolt kehtestatud muid tingimusi (sh Elisaga sõlmitud liitumislepingu(te) ja selle lisade tingimusi);
  2. kampaanias osaleja poolt Elisaga sõlmitud ja soodustusega seotud liitumislepingu lõppemisel, samuti kampaaniaga seotud mobiiltelefoninumbri kasutamise lõpetamisel (sh omanikuvahetuse korral).
 11. Elisal on õigus kampaania reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades sellest kampaanias osalejaid Elisa kodulehe vahendusel.

Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt ElisasJätkusuutlik ElisaLigipääsetavus Koostöö startupidega Projekteerijale, arendajale ja operaatoritele For carriers Pressiinfo

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.