Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa Elamus Liitumised alates 10.08.2021 Mine vaatama
Vanemad TV-teenused Liitumised enne 10.08.2021 Mine vaatama
 • Antud pakkumine on aegunud.

 1. Kampaania "Soodsa hinnaga LG K8 nutitelefon“ (edaspidi kampaania) korraldaja on Elisa Eesti AS (edaspidi Elisa).
 2. Kampaania toimub 25.04.–15.05.2016 või kuni kaupa jätkub.
 3. Kampaania läbiviimise korra on Elisa kehtestanud käesolevate reeglitega ning kampaania reklaam- ja lisamaterjalides märgitud tingimustega, mis on kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
 4. Kampaanias osalevad kõik Elisa uued ja olemasolevad füüsilisest isikust kliendid, kes soetavad Elisast kampaania ajal LG K8, LG K4 või LG G4 Leather 32GB nutitelefoni koos nutipaketi või mobiilse interneti lisateenusega alates kuutasust 5 eurot.
 5. Kampaanias osalejad saavad LG K8 nutitelefoni sissemaksega 0 € ja igakuise osamaksega 5,50 €; K4 nutitelefoni sissemaksega 0€ ja igakuise osamaksega 4,25€; LG G4 Leather 32GB nutitelefoni sissemaksega 0€ ja igakuise osamaksega 16€.
 6. Kampaania kehtib nutitelefonide puhul 24-kuulise tähtajalise osamaksetega vara müügilepingu sõlmimisel.
 7. Osamaksete ennetähtaegsel tasumisel jääb kehtima tähtajaline kohustus.
 8. Kui liitumisleping lõpetatakse osamaksete tasumise perioodi vältel, tuleb tasuda käsitlustasu vastavalt osamaksetega vara müügilepingu tingimustele ja kõik tasumata osamaksed.
 9. Soodustus kaotab kehtivuse:
  1. kampaanias osaleja ei ole nõuetekohaselt täitnud kampaania reegleid ja tingimusi ning Elisa kehtestatud muid (sh Elisaga sõlmitud liitumislepingu(te) ja selle lisade) tingimusi;
  2. lõpeb kampaanias osaleja poolt Elisaga sõlmitud liitumisleping, mis on soodustusega seotud, samuti kampaaniaga seotud mobiiltelefoninumbri kasutamise lõpetamise (sh omanikuvahetuse) korral.
 10. Elisal on õigus kampaania reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ja täiendada, teavitades sellest kampaanias osalejaid Elisa kodulehe vahendusel.

Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt ElisasJätkusuutlik ElisaLigipääsetavus Koostöö startupidega Projekteerijale, arendajale ja operaatoritele For carriers Pressiinfo

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.