Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

  • Antud pakkumine on aegunud.

  1. Kampaania „Sonyga spasse!“ (edaspidi Kampaania) korraldaja on Elisa Eesti AS (edaspidi Elisa).
  2. Kampaania toimub perioodil 01.08.16 kuni 14.08.2016 või kuni kaupa jätkub.
  3. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud Elisa poolt käesolevate reeglitega ning Kampaania reklaam- ja lisamaterjalides märgitud tingimustega, mis on kõigile Kampaanias osalejatele kohustuslikud.
  4. Kampaanias osalevad kõik Elisa uued ja olemasolevad füüsilisest isikust kliendid, kes soetavad kampaania toimumise perioodil Elisa esindusest või e-poest Sony Xperia X või Sony Xperia X Performance nutitelefoni.
  5. Kampaanias osalejad saavad nutitelefoni ostuga kaasa 1-öölise majutuspaketi kinkekaardi kahele Rakvere AQVA Hotel & Spaas.
  6. Kinkekaardi tuleb hoida hoolikalt, et see ei satuks soovimatult kolmandate isikute kätte. Elisa ei vastuta kinkekaardi kolmandate isikute kätte sattumisega kaasnevate kahjude eest.
  7. Kinkekaart kehtib kuni 14.02.2017. Kehtivusaja ületanud ja kasutamata kinkekaarti ei hüvitata.
  8. Kinkekaart ei ole vahetatav raha vastu ja Elisa ei osta seda tagasi ega vaheta ümber.
  9. Elisal on õigus Kampaania reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades sellest Kampaanias osalejaid Elisa kodulehe vahendusel.
Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt Elisas Koostöö startupidega Projekteerijale ja arendajale For carriers Pressiinfo

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.