Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

 • Antud pakkumine on aegunud.

Sõbrakuu kampaania tingimused

 1. Kampaania korraldaja on Elisa Eesti AS registrikoodiga 10178070 (edaspidi Elisa).
 2. Kampaania toimub vahemikus 14.02.2020 kuni 29.02.2020 (k.a) või kuni kaupa jätkub.
 3. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud käesolevates tingimustes ja on kõigile osalejatele järgimiseks kohustuslikud.
 4. Kampaanias saavad osaleda üksnes eraisikutest kliendid (edaspidi Klient).
 5. Kampaania pakkumisega liitunud Klient saab soodustingimustel ehk 100% osamakse soodustusega (edaspidi Soodustus) nutitelefoni iPhone 7 32GB väärtusega 369 € alljärgnevatel tingimustel:
  1. Klient toob oma mobiilinumbri(d) Elisa võrku ja liitub ühega alljärgnevatest teenuspakettidest, kuutasuga alates 19 €:
   1. Elisa Ulme 19
   2. Elisa Ulme 29
   3. Elisa Ulme 39
   4. Elisa Ulme 49
  2. Klient sõlmib iPhone 7 32GB omandamiseks 24-kuulise tähtajalise osamaksetega vara müügilepingu.
 6. Soodustus kaotab kehtivuse juhul, kui:
  1. kui kampaanias osaleja ei ole nõuetekohaselt täitnud kampaania tingimusi ning Elisaga sõlmitud liitumislepingu(te) ja osamaksetega vara müügilepingu tingimusi;
  2. kampaanias osaleja poolt Elisaga sõlmitud kampaaniaga seotud liitumislepingu lõppemisel, samuti kampaaniaga seotud mobiiltelefoninumbri kasutamise lõpetamisel (sh omanikuvahetuse korral).
  3. Lepingu peatamisel, lõpetamisel või muutmisel (sh paketivahetusel) enne soodusperioodi lõppu kaotab vastavale seadmele lisatud soodustus oma kehtivuse lepingu peatamise, lõpetamise või muutmise kalendrikuu esimesest kuupäevast.
 7. Elisal on õigus Kampaania reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades sellest osalejaid Elisa kodulehe vahendusel.
 8. Pretensioonide esitamiseks palun võta ühendust Elisa klienditoega telefonil 6 600 600 või saada kiri aadressile info@elisa.ee. Pretensioonid lahendatakse hiljemalt 1 nädala jooksul.
 9. Elisa lähtub Kampaanias osalejate andmete töötlemisel Elisa kliendiandmete töötlemise põhimõtetest, mis on leitavad siit.
Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt Elisas Koostöö startupidega Projekteerijale ja arendajale For carriers Pressiinfo

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.