Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa Elamus Liitumised alates 10.08.2021 Mine vaatama
Vanemad TV-teenused Liitumised enne 10.08.2021 Mine vaatama
 • Antud pakkumine on aegunud.

Samsungi nutitelefoniga kaasa kuni 50 € väärtuses kaupa

 1. Kampaania „Samsungi nutitelefoniga kaasa kuni 50 € väärtuses kaupa“ (edaspidi Kampaania) korraldajaks on Elisa Eesti AS (edaspidi Elisa).
 2. Kampaania toimub perioodil 21.07.16 kuni 14.08.2016 või kuni kaupa jätkub.
 3. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud Elisa poolt käesolevate reeglitega ja Kampaania reklaam- ja lisamaterjalides märgitud tingimustega, mis on kõigile Kampaanias osalejatele kohustuslikud.
 4. Kampaanias osalevad kõik Elisa uued ja olemasolevad füüsilisest isikust kliendid, kes soetavad kampaania toimumise perioodil Elisast Samsung Galaxy A5 (2016) või Samsung Galaxy S7 nutitelefoni.
 5. Kampaanias osalejad saavad nutitelefoni ostuga kaasa kinkekaardi, mida on võimalik kasutada Elisast ostetud lisatarvikute või nutiseadmete eest tasumisel. Samsung Galaxy A5 (2016) nutitelefoniga ostja saab kinkekaardi väärtuses 30 €; Samsung Galaxy S7 ostja saab kaasa kinkekaardi väärtuses 50 €.
 6. Kinkekaarti saab kasutada Elisa esindustes olevate lisatarvikute, nutitelefonide ning tahvelarvutite eest tasumiseks.
 7. Kinkekaarti ei saa kasutada osamaksetega ostu puhul sissemaksena.
 8. Kinkekaardi unikaalne kood on välja toodud nutitelefoni ostuarvel ning seda on võimalik kasutada vaid ühe korra.
 9. Kinkekaardi unikaalset koodi tuleb hoida hoolikalt, et see ei satuks soovimatult kolmandate isikute kätte. Elisa ei vastuta kinkekaardi unikaalse koodi kolmandate isikute kätte sattumisega kaasnevate kahjude eest. 
 10. Kinkekaart kehtib kuni 31.12.2016 ning kehtivusaja ületanud ning kasutamata kinkekaarti Elisa ei hüvita.
 11. Kinkekaart ei ole vahetatav raha vastu ning Elisa ei osta seda tagasi ega vaheta ümber.
 12. Kui soovitud kaupade maksumus on väiksem kinkekaardi väärtusest, siis vaheraha ei tagastata ning kinkekaarti ei saa kasutada kaupade eest tasumiseks mitmes osas (nt. nutiseadme ostmine osamaksetega). 
 13. Kui soovitud kaupade maksumus ületab kinkekaardi väärtuse, saad puudujääva osa tasuda teiste Elisa poolt aktsepteeritavate maksevahenditega valides sobiva maksevahendi ostu sooritamise hetkel.
 14. Elisal on õigus Kampaania reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades sellest Kampaanias osalejaid Elisa kodulehe vahendusel.

Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt ElisasJätkusuutlik ElisaLigipääsetavus Koostöö startupidega Projekteerijale, arendajale ja operaatoritele For carriers Pressiinfo

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.