Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

  • Antud pakkumine on aegunud.

„Samsungi nutitelefon 0 intressiga ja nutikindlustus 3 kuuks tasuta!“ kampaania tingimused

  1. Kampaania „Samsungi nutitelefon 0 intressiga ja nutikindlustus 3 kuuks tasuta!“ (edaspidi Kampaania) korraldajaks on Elisa Eesti AS (edaspidi Elisa).
  2. Kampaania toimub perioodil 21.08.2017 kuni 17.09.2017 või kuni kaupa jätkub.
  3. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud Elisa poolt käesolevate reeglitega ja Kampaania reklaam- ja lisamaterjalides märgitud tingimustega, mis on kõigile Kampaanias osalejatele kohustuslikud.
  4. Kampaanias osalevad kõik Elisa uued ja olemasolevad füüsilisest isikust kliendid, kes soetavad kampaania toimumise perioodil nutitelefoni Samsung Galaxy A3 (2017)Samsung Galaxy A5 (2017), Samsung Galaxy J3 (2017) või Samsung Galaxy S8 ning liituvad nutikindlustuse teenusega.
  5. Kampaanias osalejad saavad nutikindlustuse teenuse esimesed kolm kuud tasuta. Edasi jätkub tavapärane kuutasu lepingu lõpuni. Kindlustusteenuse pakkuja on If P&C Insurance AS, kindlustust vahendab Elisa Eesti AS. Tutvu Kindlustuse üldtingimustega ja Elisa nutikindlustuse tingimustega ning vajadusel küsi lisainfot telefonil 6 600 600.
  6. Nutitelefoni osamaksetega ostmisel ja osamaksete ennetähtaegsel tasumisel jääb kehtima tähtajaline kohustus. Liitumislepingu lõpetamisel osamaksete tasumise perioodi vältel tuleb tasuda käsitlustasu vastavalt osamaksetega vara müügilepingu tingimustele ning kõik tasumata osamaksed.
  7. Elisal on õigus Kampaania reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades sellest Kampaanias osalejaid Elisa kodulehe vahendusel.
Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt Elisas Koostöö startupidega Projekteerijale ja arendajale For carriers Pressiinfo

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.