Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa Elamus Liitumised alates 10.08.2021 Mine vaatama
Vanemad TV-teenused Liitumised enne 10.08.2021 Mine vaatama
 • Antud pakkumine on aegunud.

 1. Kampaania "Parim kink Elisast - tahvelarvuti“ (edaspidi Kampaania) korraldajaks on Elisa Eesti AS (edaspidi Elisa).
 2. Kampaaniaga liitumise periood on 17.11 kuni 31.12.2014 (kaasa arvatud) või kuni kaupa jätkub.
 3. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud Elisa poolt käesolevate reeglitega ja Kampaania reklaam- ja lisamaterjalides märgitud tingimustega, mis on kõigile Kampaanias osalejatele kohustuslikud.
 4. Kampaanias osalevad kõik Elisa uued füüsilisest isikust kliendid, kes vormistavad Elisa´ga Kampaania toimumise perioodil liitumise MiNT Info, MiNT Surf, MiNT Social, MiNT Film või MiNT Unlimited teenuspaketi kasutamiseks.
 5. Eelpoolmainitud internetipakettidega kampaania perioodil liitujad saavad Huawei MediaPad M1 või Samsung Galaxy Tab4 4G tahvelarvuti sissemaksega 0.00€ ja võimaluse jagada seadme soodushind 24 või 36kuu peale ilma intressideta.
 6. Kampaania perioodil internetipaketiga MiNT Surf, MiNT Social, MiNT Film või MiNT Unlimited liitujad saavad lisaks Eesti Ekspressi, Eesti Päevalehe, Maalehe ja LP digilehtede tasuta lugemise õiguse.
 7. Kampaania kehtib tähtajalise osamaksetega müügi lepingu sõlmimisel.
 8. Kampaania perioodi lõppemisel rakenduvad kõikidele kampaanias osalejatele MiNT pakettide hinnakirjajärgsed tasud, mis kehtisid liitumiskuupäeval
 9. Tähtajalise liitumislepingu ennetähtaegsel lõpetamisel tuleb tasuda käsitlustasu vastavalt liitumislepingu tingimustele ning järelmakse jääkväärtus.
 10. Kui Kampaanias osaleja ei ole oma kohustusi Elisa ees nõuetekohaselt täitnud, siis on Elisal õigus Soodustust mitte rakendada.
 11. Soodustus kaotab kehtivuse:
  1. kui Kampaanias osaleja ei ole nõuetekohaselt täitnud Kampaania reegleid ja tingimusi ning Elisa poolt kehtestatud muid tingimusi (sh Elisa'ga sõlmitud liitumislepingu(te) ja selle lisade tingimusi).
  2. Kampaanias osaleja poolt Elisa'ga sõlmitud liitumislepingu, mis on Soodustusega seotud, lõppemisel, samuti Kampaaniaga seotud mobiiltelefoninumbri kasutamise lõpetamisel (sh omanikuvahetuse korral).
 12. Elisa'l on õigus Kampaania reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades sellest Kampaanias osalejaid Elisa kodulehe vahendusel.

Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt ElisasJätkusuutlik ElisaLigipääsetavus Koostöö startupidega Projekteerijale, arendajale ja operaatoritele For carriers Pressiinfo

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.