Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa Elamus Liitumised alates 10.08.2021 Mine vaatama
Vanemad TV-teenused Liitumised enne 10.08.2021 Mine vaatama
 • Antud pakkumine on aegunud.

"Hinnad all kuni –40%" pakkumise tingimused

 1. Kampaania „Nutiseadmete hinnad all kuni 40%“ (edaspidi Kampaania) korraldajaks on Elisa Eesti AS (edaspidi Elisa).
 2. Kampaania toimub perioodil 16.01.17 kuni 29.01.2017 või kuni kaupa jätkub.
 3. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud Elisa poolt käesolevate reeglitega ja Kampaania reklaam- ja lisamaterjalides märgitud tingimustega, mis on kõigile Kampaanias osalejatele kohustuslikud.
 4. Kampaanias osalevad kõik Elisa uued ja olemasolevad füüsilisest isikust kliendid, kes soetavad Elisast Kampaania toimumise perioodil Huawei P9 Lite; Huawei Nova; Honor 7 Lite; Just5 Freedom; Just5 Freedom X1; Samsung Galaxy A3 2016; Samsung Galaxy J5 2016; Sony Xperia X Compact; Samsung Galaxy nutitelefoni koos nutipaketi või mobiilse interneti lisateenusega alates kuutasust 5 eurot või Samsung Galaxy Tab A 9,7“ 16 GB tahvelarvuti koos internetipaketiga alates kuutasu 4 eurot.
 5. Kampaanias osalejad saavad Honor 7 Lite nutitelefoni sissemaksega 0 € ja igakuise osamaksega 6,39 €; Huawei P9 Lite nutitelefoni sissemaksega 0 € ja igakuise osamaksega 7,40 €; Huawei Nova nutitelefoni sissemaksega 0 € ja igakuise osamaksega 11,64 €; Just5 Freedom nutitelefoni sissemaksega 0 € ja igakuise osamaksega 4,21 €; Samsung Galaxy A3 2016 nutitelefoni sissemaksega 0 € ja igakuise osamaksega 7,97 €; Samsung Galaxy J5 2016 nutitelefoni sissemaksega 0 € ja igakuise osamaksega 5,73 €; Sony Xperia X Compact nutitelefoni sissemaksega 0 € ja igakuise osamaksega 13,30 € ning Samsung Galaxy Tab A 9,7“ tahvelarvuti sissemaksega 0 € ja igakuise osamaksega 5,50 €.
 6. Kampaania kehtib nutitelefonide puhul 24-kuulise tähtajalise osamaksetega vara müügilepingu sõlmimisel ning tahvelarvuti puhul 36-kuulise tähtajalise osamaksetega vara müügilepingu sõlmimisel.
 7. Osamaksete ennetähtaegsel tasumisel jääb kehtima tähtajaline kohustus.
 8. Liitumislepingu lõpetamisel osamaksete tasumise perioodi vältel tuleb tasuda käsitlustasu vastavalt osamaksetega vara müügilepingu tingimustele ning kõik tasumata osamaksed.
 9. Soodustus kaotab kehtivuse:
 • kui Kampaanias osaleja ei ole nõuetekohaselt täitnud Kampaania reegleid ja tingimusi ning Elisa poolt kehtestatud muid tingimusi (sh Elisaga sõlmitud liitumislepingu(te) ja selle lisade tingimusi).
 • Kampaanias osaleja poolt Elisaga sõlmitud liitumislepingu, mis on soodustusega seotud, lõppemisel, samuti Kampaaniaga seotud mobiiltelefoninumbri kasutamise lõpetamisel (sh omanikuvahetuse korral).
 1. Elisal on õigus Kampaania reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades sellest Kampaanias osalejaid Elisa kodulehe vahendusel.

Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt ElisasJätkusuutlik ElisaLigipääsetavus Koostöö startupidega Projekteerijale, arendajale ja operaatoritele For carriers Pressiinfo

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.