Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa Elamus Liitumised alates 10.08.2021 Mine vaatama
Vanemad TV-teenused Liitumised enne 10.08.2021 Mine vaatama
 • Antud pakkumine on aegunud.

 1. Kampaania "Null intressiga nutiseadmed“ (edaspidi Kampaania) korraldajaks on Elisa Eesti AS (edaspidi Elisa).
 2. Kampaania toimub perioodil 15.08.16 kuni 11.09.2016 või kuni kaupa jätkub.
 3. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud Elisa poolt käesolevate reeglitega ja Kampaania reklaam- ja lisamaterjalides märgitud tingimustega, mis on kõigile Kampaanias osalejatele kohustuslikud.
 4. Kampaanias osalevad kõik Elisa uued ja olemasolevad füüsilisest isikust kliendid, kes soetavad Elisa´st Kampaania toimumise perioodil Samsung Galaxy J3 koos nutipaketi või mobiilse interneti lisateenusega alates kuutasust 5 eurot; Samsung Galaxy S6 32GB või Samsung Galaxy S7 Edge nutitelefoni koos nutipaketi või mobiilse interneti lisateenusega alates kuutasust 10 eurot või Samsung Galaxy Tab A 9,7“ 16GB koos mobiilne internet tahvelarvutis paketiga alates kuutasust 4 eurot.
 5. Kampaanias osalejad saavad Samsung Galaxy J3 nutitelefoni sissemaksega 0 € ja igakuise osamaksega 5,50 eurot; Samsung Galaxy S6 32GB nutitelefoni sissemaksega 0 € ja igakuise osamaksega 18 eurot; Samsung Galaxy S7 Edge nutitelefoni sissemaksega 0 € ja igakuise osamaksega 29,50 €; Samsung Galaxy Tab A 9,7“ 16GB tahvelarvuti sissemaksega 0 € ja igakuise osamaksega 5,75 €.
 6. Kampaania kehtib nutitelefonide puhul 24-kuulise tähtajalise osamaksetega vara müügilepingu sõlmimisel ning tahvelarvuti puhul 36-kuulise tähtajalise osamaksetega vara müügilepingu sõlmimisel.
 7. Osamaksete ennetähtaegsel tasumisel jääb kehtima tähtajaline kohustus.
 8. Liitumislepingu lõpetamisel osamaksete tasumise perioodi vältel tuleb tasuda käsitlustasu vastavalt osamaksetega vara müügilepingu tingimustele ning kõik tasumata osamaksed.
 9. Soodustus kaotab kehtivuse: a) kui Kampaanias osaleja ei ole nõuetekohaselt täitnud Kampaania reegleid ja tingimusi ning Elisa poolt kehtestatud muid tingimusi (sh Elisa'ga sõlmitud liitumislepingu(te) ja selle lisade tingimusi); b) Kampaanias osaleja poolt Elisa'ga sõlmitud liitumislepingu, mis on Soodustusega seotud, lõppemisel, samuti Kampaaniaga seotud mobiiltelefoninumbri kasutamise lõpetamisel (sh omanikuvahetuse korral).
 10. Elisa'l on õigus Kampaania reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades sellest Kampaanias osalejaid Elisa kodulehe vahendusel.

Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt ElisasJätkusuutlik ElisaLigipääsetavus Koostöö startupidega Projekteerijale, arendajale ja operaatoritele For carriers Pressiinfo

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.