Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa Elamus Liitumised alates 10.08.2021 Mine vaatama
Vanemad TV-teenused Liitumised enne 10.08.2021 Mine vaatama
  • Antud pakkumine on aegunud.

"Naistepäevaks soodushinnaga iPhone SE" kampaania tingimused

  1. Kampaania „Naistepäevaks soodushinnaga iPhone SE“ (edaspidi Kampaania) korraldajaks on Elisa Eesti AS (edaspidi Elisa).
  2. Kampaania toimub perioodil 27.02.17 kuni 08.03.2017 või kuni kaupa jätkub.
  3. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud Elisa poolt käesolevate reeglitega ja Kampaania reklaam- ja lisamaterjalides märgitud tingimustega, mis on kõigile Kampaanias osalejatele kohustuslikud.
  4. Kampaanias osalevad kõik Elisa uued ja olemasolevad füüsilisest isikust kliendid, kes soetavad Elisast Kampaania toimumise perioodil iPhone SE 16 GB või iPhone SE 64 GB koos nutipaketi või mobiilse interneti lisateenusega alates kuutasust 5 eurot.
  5. Kampaanias osalejad saavad iPhone SE 16 GB nutitelefoni osamaksetega ostes sissemaksega 0 € ja igakuise osamaksega 16 eurot (24 kuud); kohe tasudes hinnaga 384 € ja iPhone SE 64 GB nutitelefoni osamaksetega ostes sissemaksega 0 € ja igakuise osamaksega 19 eurot (24 kuud); kohe tasudes hinnaga 456 €.
  6. Osamaksete ennetähtaegsel tasumisel jääb kehtima tähtajaline kohustus.
  7. Liitumislepingu lõpetamisel osamaksete tasumise perioodi vältel tuleb tasuda käsitlustasu vastavalt osamaksetega vara müügilepingu tingimustele ning kõik tasumata osamaksed.
  8. Elisal on õigus Kampaania reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades sellest Kampaanias osalejaid Elisa kodulehe vahendusel.

Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt ElisasJätkusuutlik ElisaLigipääsetavus Koostöö startupidega Projekteerijale, arendajale ja operaatoritele For carriers Pressiinfo

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.