Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa Elamus Liitumised alates 10.08.2021 Mine vaatama
Vanemad TV-teenused Liitumised enne 10.08.2021 Mine vaatama
  • Antud pakkumine on aegunud.

Kampaaniapakkumine – Elisa Elamus pool aastat poole hinnaga!

Pakkumise tingimused:

1. Elisa Teleteenused AS (edaspidi nimetatud kui Elisa) korraldab ajavahemikul 12.02.2020 – 31.03.2020, pikendatud kuni 31.08.2020 (edaspidi Kampaania periood) kampaania nimetusega “Elisa Elamus pool aastat poole hinnaga!” (edaspidi Kampaania).

2. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud käesolevates Kampaania tingimustes, mis on kõigile Kampaanias osalejatele järgimiseks kohustuslikud.

3. Kampaanias saavad osaleda ja kampaania kehtib üksnes eraisikust klientidele (edaspidi Klient), kelle nimel ei ole viimase 3 kuu jooksul olnud Elisa koduteenuste lepingut ja kes sõlmivad uue Elisa Elamus koduteenuste lepingu aadressile, kus ei ole 3 viimase kuu jooksul olnud kliendil või tema pereliikme nimel Elisa koduteenuste lepingut.

4. Elisa Koduteenusteks loetakse antud Kampaania raames nii Elisa televisiooni-, interneti- kui ka telefoniteenust.

5. Elisa Elamuse Koduteenusteks loetakse antud Kampaania raames Hinnakirjas sisalduvaid Elisa Elamuse televisiooni ja internetiteenust (sh Elisa Elamus üle õhu televisiooni ja internetiteenust) va Elisa Elamus põhiteenuse kombinatsioonid, mis sisaldavad Telefon-XL teenust.

6. Internetiteenusega liitumine eeldab televisiooniteenusega liitumist (st Elisa Elamus Koduteenus ei ole internetiteenus ilma televisiooniteenuseta või televisiooniteenus ilma internetiteenuseta).

7. Klient saab kampaania pakkumist kasutada üksnes siis, kui:

7.1. klient sõlmib käesolevate tingimuste punkti 5. kohaselt televisiooni ja interneti teenuslepingu Elisa Elamus Koduteenuste kasutamiseks;

7.2. kliendil puuduvad võlgnevused Elisa või Elisa Eesti ees;

7.3. soovitud tarbimise aadressil (edaspidi Liituv aadress) on Elisa Elamus põhiteenustega liitumine tehniliselt võimalik.

8. Kampaania pakkumisega liitunud klient saab Elisa Elamuse Koduteenustega liitumisel valitud Elisa Elamus Koduteenuste Hinnakirjajärgse põhipaketi pooleks aastaks poole hinnaga (edaspidi Soodustus). Kui soodustuse jooksul Hinnakirjajärgne Elisa Elamus Koduteenuse hind muutub, siis arvestatakse Soodustust uuest Hinnakirjajärgsest kuutasust.

9. Liitudes Elisa Elamus koduteenustega Kampaania perioodil Elisa iseteeninduses tuleb Soodustuse saamiseks kasutada sooduskoodi ELAMUS50.

10. Kampaania pakkumisega kaasneb Teenuslepingus nimetatud Elisa Elamus koduteenuste põhiteenuste tarbimise kohustus Teenuslepingus nimetatud teenuse tarbimise aadressil 12 kuu jooksul (edaspidi Tähtajaline kohustus) alates Teenuslepingu allkirjastamisest.

11.Juhul, kui Klient Tähtajalise kohustuse ajal ütleb Teenuslepingu korraliselt üles (sh kolimisel teenuse tarbimise aadressile, kus ei ole võimalik jätkata käesolevate tingimuste punkti 5. kohase Elisa Elamus Koduteenuste kasutamist), muudab kasutatava põhiteenuspaketi väiksema kuutasuga teenuspaketi vastu, peatab teenuse tarbimise, vormistab selle ümber teise isiku nimele (v.a üldõigusjärgluse korras), vahetab teenuse mõne muu teenuse vastu või teenust piiratakse Kliendist tuleneva asjaolu tõttu, kohustub klient tasuma Elisale leppetrahvi summas 99 eurot ja Soodustus kaotab kehtivuse. Leppetrahvi suurus väheneb kuupõhiselt proportsionaalselt Lepingu täitmise ajavahemiku võrra.

12. Kampaaniapakkumist ei saa kasutada Klient, kes Kampaania perioodil muudab tarbimise aadressi ja sõlmib uue koduteenuste lepingu.

13. Klient saab kasutada ühte Koduteenuse soodustust korraga.

14.Juhul, kui klient soovib tähtajalise teenuselepingu ajal muuta Koduteenuse tarbimise aadressi, siis tuleb selleks esitada Elisale allkirjastatud sooviavaldus. Juhul, kui kliendi poolt soovitud aadressil ei ole võimalik Elisa Elamus Koduteenuseid pakkuda, siis Kliendil ei ole õigust nõuda ega Elisal ei ole kohustus pakkuda Kampaaniaga seoses kliendi poolt soovitud aadressil Koduteenust. Eelkirjeldatud juhul Teenusleping lõppeb ja soodustus kaotab kehtivuse ning Klient kohustub tasuma Elisale leppetrahvi summas 99 eurot jagatuna proportsionaalselt Tähtajalise kohustusega.

15. Soodustus ei kehti lisateenustele ega seadmetele.

16. Soodusperioodi lõppemisel ei lõpe teenuse osutamise leping ning tellitud Paketile hakkab kehtima hinnakirjajärgne tasu.

17. Teenuse paigalduskulusid, lisateenuseid (nt valikkanalid, teemapaketid, salvestamine jne) ja liitumise tasu (nt eramud) arvestatakse vastavalt Elisa Hinnakirjale.

18. Klient loetakse Kampaania pakkumisega nõustunuks juhul, kui klient on allkirjastanud Teenuslepingu.

19. Elisal on õigus kampaania reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades sellest Kampaanias osalejaid Elisa Teleteenused AS teenuste kasutamise üldtingimustes sätestatud korras.

20. Võimalike mitmetimõistmiste puhul kampaaniatingimuste eesti- ja võõrkeelsete tekstide vahel on prioriteetne eestikeelne tekst.

21. Elisal on õigus katkestada kampaania vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel. Kampaaniaga seoses tekkivate küsimuste korral on Kliendil võimalik pöörduda kliendi infotelefonile 6 600 600 või lähimasse Elisa esindusse.

Alusta tellimist

Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt ElisasJätkusuutlik ElisaLigipääsetavus Koostöö startupidega Projekteerijale, arendajale ja operaatoritele For carriers Pressiinfo

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.