Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

 • Antud pakkumine on aegunud.

Huaweiga kooli

 1. Kampaania "Huaweiga kooli“ (edaspidi Kampaania) korraldajaks on Elisa Eesti AS (edaspidi Elisa).
 2. Kampaania toimub perioodil 12.09.2016 kuni 09.10.2016 või kuni kaupa jätkub (Kampaania periood).
 3. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud Elisa poolt käesolevate reeglitega ja Kampaania reklaam- ja lisamaterjalides märgitud tingimustega, mis on kõigile Kampaanias osalejatele kohustuslikud.
 4. Kampaanias osalevad kõik Elisa uued ja olemasolevad füüsilisest isikust kliendid, kes liituvad Kampaania perioodil Nutipaketiga või mobiilse interneti lisateenusega alates kuutasust 5 eurot (edaspidi Teenus) ning sõlmivad osamaksetega vara müügilepingu Huawei P8 Lite ; Huawei P9 Lite; Huawei P9 Dual SIM nutitelefoni (edaspidi Seade) ostmiseks (Kampaanias osalejad).
 5. Kampaanias osalejad saavad Huawei P8 Lite nutitelefoni sissemaksega 0€ ja igakuise osamaksega 6,95 eurot;  Huawei P9 Lite nutitelefoni sissemaksega 0€ ja igakuise osamaksega 9,65 eurot; Huawei P9 Dual SIM nutitelefoni sissemaksega 0€ ja igakuise osamaksega 21,75€ ning tasuta Huawei Color Band A1 nutivõru (tavahind 40 eurot).
 6. Kampaania kehtib 24-kuulise osamaksetega vara müügilepingu sõlmimisel. Kampaanias osalejad kohustuvad Osamaksetega vara müügilepingus fikseeritud osamaksete summade tasumise perioodi vältel mitte muutma kasutatavat Teenuspaketti väiksema kuutasuga Teenuspaketi vastu.
 7. Osamaksete ennetähtaegsel tasumisel jääb kehtima tähtajaline kohustus.
 8. Liitumislepingu lõpetamisel osamaksete tasumise perioodi vältel tuleb tasuda käsitlustasu vastavalt osamaksetega vara müügilepingu tingimustele ning kõik tasumata osamaksed.
 9. Soodustus kaotab kehtivuse:
  • kui Kampaanias osaleja ei ole nõuetekohaselt täitnud Kampaania reegleid ja tingimusi ning Elisa poolt kehtestatud muid tingimusi (sh Elisa'ga sõlmitud liitumislepingu(te) ja selle lisade tingimusi).
  • Kampaanias osaleja poolt Elisa'ga sõlmitud liitumislepingu, mis on Soodustusega seotud, lõppemisel, samuti Kampaaniaga seotud mobiiltelefoninumbri kasutamise lõpetamisel (sh omanikuvahetuse korral).
 10. Elisa'l on õigus Kampaania reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades sellest Kampaanias osalejaid Elisa kodulehe vahendusel.
Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt Elisas Koostöö startupidega Projekteerijale ja arendajale For carriers Pressiinfo

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.