Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

  • Antud pakkumine on aegunud.

„Huawei suvekampaania“ kampaania tingimused

  1. Kampaania „Huawei suvekampaania“ (edaspidi Kampaania) korraldajaks on Elisa Eesti AS (edaspidi Elisa).
  2. Kampaania toimub perioodil 26.06.2017 kuni 28.07.2017 või kuni kaupa jätkub.
  3. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud Elisa poolt käesolevate reeglitega ja Kampaania reklaam- ja lisamaterjalides märgitud tingimustega, mis on kõigile Kampaanias osalejatele kohustuslikud. Kampaanias osalevad kõik Elisa uued ja olemasolevad kliendid, kes soetavad kampaania toimumise perioodil Elisa esindusest või e-poest Huawei P10, Huawei P10 Lite või Huawei P9 Lite (2017) nutitelefoni koos nutipaketi või mobiilse interneti lisateenusega erakliendi puhul kuutasust alates 5 eurot ja ärikliendil puhul nutitelefoni koos äripaketi või mobiilse interneti lisateenusega kuutasust alates 4 eurot (KM-ta).
  4. Kampaanias osalejad saavad Huawei P10 nutitelefoni ostuga kaasa akupanga (tavahind 45,99 eurot); P10 Lite ja P9 Lite (2017) nutitelefoni ostuga kaasa selfipulga (tavahind 19,99 eurot).
  5. Kampaanias osalejad saavad Huawei P10 nutitelefoni osamaksetega ostes sissemaksega 0 eurot ja igakuise osamaksega 22,88 eurot (24 kuud), Huawei P10 Lite nutitelefoni osamaksetega ostes sissemaksega 0 eurot ja igakuise osamaksega 12,46 eurot (24 kuud)  ja Huawei P9 (2017) nutitelefoni sissemaksega 0 eurot ja igakuise osamaksega 9,54 eurot (24 kuud).
  6. Osamaksete ennetähtaegsel tasumisel jääb kehtima tähtajaline kohustus.
  7. Liitumislepingu lõpetamisel osamaksete tasumise perioodi vältel tuleb tasuda käsitlustasu vastavalt osamaksetega vara müügilepingu tingimustele ning kõik tasumata osamaksed.
  8. Elisal on õigus Kampaania reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades sellest Kampaanias osalejaid Elisa kodulehe vahendusel.
Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt Elisas Koostöö startupidega Projekteerijale ja arendajale For carriers Pressiinfo

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.