Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

 • Antud pakkumine on aegunud.

 1. Kampaania "Huawei nutiseadmete sooduspakkumine“ (edaspidi Kampaania) korraldajaks on Elisa Eesti AS (edaspidi Elisa).
 2. Kampaania toimub perioodil 07.03.16 kuni 27.03.2016 või kuni kaupa jätkub.
 3. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud Elisa poolt käesolevate reeglitega ja Kampaania reklaam- ja lisamaterjalides märgitud tingimustega, mis on kõigile Kampaanias osalejatele kohustuslikud.
 4. Kampaanias osalevad kõik Elisa uued ja olemasolevad füüsilisest isikust kliendid, kes soetavad Elisa´st Kampaania toimumise perioodil Huawei Y5; Huawei P8 Lite nutitelefoni koos nutipaketi või mobiilse interneti lisateenusega alates kuutasust 5 eurot või Huawei Mediapad T1 10 16GB tahvelarvuti koos mobiilne internet tahvelarvutis paketiga alates MiNT Info.
 5. Kampaanias osalejad saavad Huawei Y5 nutitelefoni sissemaksega 0€ ja igakuise osamaksega 3,40€; Huawei P8 Lite nutitelefoni sissemaksega 0€ ja igakuise osamaksega 8,25 eurot; Huawei Mediapad T1 10 16GB tahvelarvuti sissemaksega 0€ ja igakuise osamaksega 5,40€.
 6. Kampaania kehtib nutitelefonide puhul 24 kuulise tähtajalise osamaksetega vara müügilepingu sõlmimisel; tahvelarvuti puhul 36 kuulise tähtajalise osamaksetega vara müügilepingu sõlmimisel.
 7. Osamaksete ennetähtaegsel tasumisel jääb kehtima tähtajaline kohustus.
 8. Liitumislepingu lõpetamisel osamaksete tasumise perioodi vältel tuleb tasuda käsitlustasu vastavalt osamaksetega vara müügilepingu tingimustele ning kõik tasumata osamaksed.
 9. Soodustus kaotab kehtivuse:
  1. kui Kampaanias osaleja ei ole nõuetekohaselt täitnud Kampaania reegleid ja tingimusi ning Elisa poolt kehtestatud muid tingimusi (sh Elisa'ga sõlmitud liitumislepingu(te) ja selle lisade tingimusi).
  2. Kampaanias osaleja poolt Elisa'ga sõlmitud liitumislepingu, mis on Soodustusega seotud, lõppemisel, samuti Kampaaniaga seotud mobiiltelefoninumbri kasutamise lõpetamisel (sh omanikuvahetuse korral).
 10. Elisa'l on õigus Kampaania reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades sellest Kampaanias osalejaid Elisa kodulehe vahendusel.

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.