Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa Elamus Liitumised alates 10.08.2021 Mine vaatama
Vanemad TV-teenused Liitumised enne 10.08.2021 Mine vaatama
 • Antud pakkumine on aegunud.

Kampaaniapakkumise „Elisa Elamus põhiteenused üks kuu tasuta“ tingimused

 1. AS Elisa Teleteenused (edaspidi Elisa) kampaania „Elisa Elamus põhiteenused üks kuu tasuta“ (edaspidi Kampaania) kestab 07.09.2018 – 31.12.2018 (edaspidi Kampaaniaperiood).
 2. Elisa Elamus põhiteenusteks antud Kampaania raames loetakse Elisa Elamus televisiooni-, interneti- ja telefoniteenust ning Elisa Elamus üle õhu televisooni- ja internetiteenust. Interneti ja telefoniteenusega liitumine eeldab televisooniteenusega liitumist.
 3. Üksnes Elisa Elamus televisiooniteenuse tellimisel laienevad kampaaniapakkumises kirjeldatud tingimused ka alusühendustasule.
 4. Kampaaniapakkumist saab kasutada eraisikust klient (edaspidi Klient) üksnes ühele lepingule aadressi kohta juhul, kui
  4.1. kelle soovitud tarbimise aadressil (edaspidi Liituv aadress) on Elisa Elamus põhiteenustega liitumine tehniliselt võimalik,
  4.2. kellel ei ole enda või perekonnaliikmete nimel olnud Liituva aadressiga seotud Elisa koduteenuste liitumislepingut viimase kolme (3) kalendrikuu jooksul (3 kuulist tähtaega arvestatakse põhiteenuse liitumislepingu lõpetamisest kuni kõnealuse Kampaania raames liitumise sooviavalduse esitamiseni) ning
  4.3. kellel ei ole võlgnevust Elisa ees.
 5. Kampaaniapakkumist kasutavad Kliendid saavad valitud Elisa Elamus põhiteenuste teenuspakette kasutada liitumise kuule järgneva kalendrikuu lõpuni tasuta v.a Erikombod ja XL teenuspakettide kombinatsioonid (edaspidi Soodusperiood). XL teenuspaketi puhul kohaldub hinnakirjajärgne tasu.
 6. Soodusperioodi lõppemisel hakkab Elisa Elamus põhiteenuse teenuspakettidele kehtima hinnakirjajärgne tasu, millega saad tutvuda siin.
 7. Soodusperioodil ei ole lubatud muuta Elisa Elamus põhiteenuste teenuspakette. Elisa Elamus põhiteenuste teenuspakettide muutmisel Soodusperiood lõppeb ja rakendub Elisa Elamus põhiteenuste teenuspakettide hinnakirjajärgne tasu.
 8. Käesoleva Kampaania tingimuste mõistes ei loeta kolimise tõttu muutunud teenuse tarbimise aadressi uueks teenuse tarbimise aadressiks.
 9. Kampaaniapakkumist kasutavad Kliendid kinnitavad, et on tutvunud Elisa Elamus põhiteenuste tingimuste ning hinnakirjaga, mis on leitavad Elisa veebilehel.
 10. Elisal on õigus teha käesolevates kampaaniatingimustes muudatusi või täpsustusi.
 11. Elisal on õigus katkestada kampaania vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel.
 12. Kampaania kohta saab lisainfot Elisa esindustest või klienditelefonilt 6 600 600.

Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt ElisasJätkusuutlik ElisaLigipääsetavus Koostöö startupidega Projekteerijale, arendajale ja operaatoritele For carriers Pressiinfo

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.