Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

  • Antud pakkumine on aegunud.

  1. Kampaania "Eeltelli Samsungi lipulaev ja saad kaasa tasuta juhtmevaba laadija“ (edaspidi Kampaania) korraldajaks on Elisa Eesti AS (edaspidi Elisa).
  2. Kampaania toimub perioodil 14.08.2015 kuni 30.08.2015 või kuni kaupa jätkub.
  3. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud Elisa poolt käesolevate reeglitega ja Kampaania reklaam- ja lisamaterjalides märgitud tingimustega, mis on kõigile Kampaanias osalejatele kohustuslikud.
  4. Kampaanias osalevad kõik Elisa olemasolevad füüsilisest isikust kliendid, kes soetavad Elisa e-poest Samsung Galaxy S6 Edge+ nutitelefoni.
  5. Kliendid, kes soetavad kampaania perioodil e-poest eelmainitud nutitelefoni, saavad soetatud nutitelefoniga tasuta kaasa juhtmevaba laadija.
  6. Kampaania kehtib ainult Elisa e-poest eeltellitud Samsung Galaxy S6 Edge+ nutitelefoniga ostuga.
  7. Kampaania käigus eeltellitud nutitelefonid toimetatakse kullerile kliendile kättetoimetamiseks 31.08.2015.
  8. Kui Kampaanias osaleja ei ole oma kohustusi Elisa ees nõuetekohaselt täitnud, siis on Elisal õigus Soodustust mitte rakendada.
  9. Elisa'l on õigus Kampaania reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades sellest Kampaanias osalejaid Elisa kodulehe vahendusel.
Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt Elisas Koostöö startupidega Projekteerijale ja arendajale For carriers Pressiinfo

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.