Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa Elamus Liitumised alates 10.08.2021 Mine vaatama
Vanemad TV-teenused Liitumised enne 10.08.2021 Mine vaatama
  • Antud pakkumine on aegunud.

„CAT S60 või S30 nutitelefoni ostuga kaasa kingitus“ kampaania tingimused

  1. Kampaania „CAT S60 või S30 nutitelefoni ostuga kaasa kingitus“ (edaspidi Kampaania) korraldajaks on Elisa Eesti AS (edaspidi Elisa).
  2. Kampaania toimub perioodil 12.06.2017 kuni 09.07.2017 või kuni kaupa jätkub.
  3. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud Elisa poolt käesolevate reeglitega ja Kampaania reklaam- ja lisamaterjalides märgitud tingimustega, mis on kõigile Kampaanias osalejatele kohustuslikud.
  4. Kampaanias osalevad kõik Elisa uued ja olemasolevad füüsilisest isikust kliendid, kes soetavad kampaania toimumise perioodil Elisa esindusest või e-poest CAT S30 või CAT S60 nutitelefoni koos nutipaketi või mobiilse interneti lisateenusega kuutasust alates 5 eurot.
  5. Kampaanias osalejad saavad CAT S60 nutitelefoni ostuga kaasa CAT akupanga (tavahind 39,90 eurot) ja CAT S30 nutitelefoni ostuga kaasa CAT autokomplekti (komplektis sisalduvad telefonihoidik ja akulaadija; tavahind 21,90 eurot).
  6. Kampaanias osalejad saavad CAT S30 nutitelefoni osamaksetega ostes sissemaksega 0 eurot ja igakuise osamaksega 7,88 eurot (24 kuud) ja CAT S60 nutitelefoni sissemaksega 0 eurot ja igakuise osamaksega 25,79 eurot (24 kuud).
  7. Osamaksete ennetähtaegsel tasumisel jääb kehtima tähtajaline kohustus.
  8. Liitumislepingu lõpetamisel osamaksete tasumise perioodi vältel tuleb tasuda käsitlustasu vastavalt osamaksetega vara müügilepingu tingimustele ning kõik tasumata osamaksed.
  9. Elisal on õigus Kampaania reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades sellest Kampaanias osalejaid Elisa kodulehe vahendusel.

Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt ElisasJätkusuutlik ElisaLigipääsetavus Koostöö startupidega Projekteerijale, arendajale ja operaatoritele For carriers Pressiinfo

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.