Põhisisu algus
Elisa juhid laval
Mailiis Ploomann: Kratiprojektiga alustamine - probleem ja visioon Elisa erakliendiüksuse juht ja juhatuse liige Mailiis Ploomann räägib teeninduse automatiseerimisest, mis Elisas tähendab eelkõige teenindusrobot Annika kaasamist. Millist probleemi teenindusrobot tegelikult on lahendada aidanud ning kust see kõik alguse sai?
Mailiis Ploomann: Teeninduse automatiseerimine – katsetustest ärilise kasuni Elisa teenindusroboti näitel Elisa erakliendiüksuse juht Mailiis Ploomann räägib teeninduse automatiseerimisest ja miks me seda Elisas tehakse. Mis kasu sellest on ja kuidas saada aru, et oled uue protsessiga õigel teel?
Mailiis Ploomann: Vestlused, kellega ja milleks? Vaata, mida arvas Mailiis Ploomann Äripäeva veebiseminaril juhtimisest ja vestluste olulisusest töökultuuris. Täispikk versioon Äripäeva e-poest.
Andrus Hiiepuu: Agiilne organisatsioon – kuidas muuta ettevõte isemuutuvaks? Vaata, millest kõneles Andrus Hiiepuu Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskuse "Eesti juhtimiskonverentsil 2021" agiilsete organisatsioonide teemal.
Andrus Hiiepuu: Innovatsioon suures ja väikses organisatsioonis Vaata Andrus Hiiepuu arutelu Tech Day 2021 konverentsil. Kuidas soodustada innovatsiooni suures ja väikses ettevõttes?
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!