Põhisisu algus
Valguses ja varjus
EE 2020-2022
Draama
EE
Elisa originaalsari „Valguses ja varjus“ on põnevusdraama, kus peategelane Diana läheb väiksesse külla oma surevale tädile toeks ning päevavalgele tulevad pikalt peidus olnud saladused. Vaata Elisa Elamuse Huubist! Vaata sarja
Osatäitjad
Ergo Kuld
Režissöör
Martin Algus
Stsenarist
Mirtel Pohla
Epp Eespäev
Indrek Sammul
Saara Nüganen
Karin Rask
Franz Malmsten
Hooajad 1 2
Linnaeluga puntrasse jooksnud Diana sõidab kaunisse külakesse, et kohtuda oma sureva tädi Milizaga, kes palub, et naine aitaks tema peatseid matuseid korraldada. Kummaline kohtumine vastleitud sugulasega toob päevavalgele Diana perekonna tumedad saladused, mida naine ammu unustada on üritanud. Diana kohtub värvikate külaelanikega, kes näivad kõik isepäise Miliza surma ootavat.
Episoodid
H1 O1 Valguses ja varjus "Ohver"
H1 O2 Valguses ja varjus "Oma risti pead sa..."
H1 O3 Valguses ja varjus "Räägime siis"
H1 O4 Valguses ja varjus "Põgenejad"
H1 O5 Valguses ja varjus "Kes sa oled?"
H1 O6 Valguses ja varjus "Kes sa oled?"
Elisa originaalsarja „Valguses ja varjus“ esimese hooaja täispikk treiler
Uuel hooajal hoolitseb Diana vigastada saanud naabri Taanieli eest ja lahkab oma perekonnasaladusi, kui tädi Miliza tervis hakkab tasapisi taas halvenema. Dianal ja Taanielil tuleb seista silmitsi ärimees Toivo valimiskampaania ajal tekkiva uue ohuga ning oma osa draamas on ka külakese nooremal põlvkonnal. Uus hooaeg ainult Elisa Elamuse Huubis!
Episoodid
H2 O1 Valguses ja varjus: Sälk puukoores
H2 O2 Valguses ja varjus: Pesakast
H2 O3 Valguses ja varjus: Talveroosi õitseaeg
H2 O4 Valguses ja varjus: Habras niit
H2 O5 Valguses ja varjus: Mürgiputk
H2 O6 Valguses ja varjus: Kändude kuningriik
Elisa originaalsarja „Valguses ja varjus“ teise hooaja täispikk treiler
Auhinnad
Elisa originaalsari „Valguses ja varjus“ on tipptasemel teostatud põnev draama, milles eesti näitlejad eesotsas Mirtel Pohla ja Epp Eespäevaga teevad meeldejäävad rollid.
„Valguses ja varjus “ seriaal tõi 2021. aastal Eesti filmi- ja teleauhindadel parima naisnäitleja tiitli Epp Eespäevale. Sarja stsenarist Martin Algus pärjati aasta sisuloojaks.
Elisa Huub Kui liitud nüüd Elisa Huubiga, saad selle liitumiskuuks + kaheks kuuks hinnaga 3.99 € kuus! Kasuta sooduskoodi:
ELISA30
Kaks kuud hinnaga 3.99 € kuus
Tavahind 5.99€ kuus
Elisa Huub on reklaamivaba ja põnevast eestikeelsest meelelahutusest pungil voogedastusteenus. Kvaliteeti hindava inimesena leiad Huubist auhinnatud Elisa kodumaised ja rahvusvahelised originaalsarjad, olenemata netipakkujast. Vaata lähemalt
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!