Põhisisu algus
Piloot
EE 2022
Komöödiasari
EE
Komöödiasarjas „Piloot“ võtab filmimaailma Kolgata Tee jalge alla filmikooli BFM värske vilistlane Karl, kelle unistuseks on produtseerida maailma parim telesaade. Ta saabki loa toota piloot, saatejuhtideks Eesti näitlejad Priit Pius ja Kait Kall! Vaata tasuta O1 Telli Elisa Huub
Osatäitjad
Kait Kall
stsenarist
Ergo Kuld
režissöör
Simo Andre Kadastu
Olev Sten Erik Jõgi
Maarja Johanna Mägi
Priit Pius
Hooajad 1
Komöödia, kus Eesti näitlejad mängivad iseennast! Sul on taskus diplom, millel uhkeldab nimi BFM Tallinn! Sa oled produtsent, kelle on just Eesti filmimaailmale sünnitanud Balti filmi ja meediakool. Ja sa saadki oma Suure Võimaluse – tuleb ainult valmis teha Piloot. Ent selgub, et meediakool ei olegi võlusõna ja turul valitseb karm konkurents, milles ujuvad suured kalad nagu Jüri Pihel ja Kaupo Karelson! Kas sinu piloodist saab võrratu meelelahutus ehk suur läbimurre või hoopis hale fiasko? Esimese poolt räägib asjaolu, et sinu tiimis mängivad saatejuht Pius ja Kall, aga vastu ühest purjus ööst titeootele jäänud vastikuvõitu kursaõde ning maakatest vanemad, kelle missioon tundub olevat sulle piinlikkust valmistada.
Episoodid
H1 O1 Piloot: "Turg on täis"
H1 O2 Piloot: "Kes kannatab, see kannatab"
H1 O3 Piloot: "Katastroof"
H1 04 Piloot: "Purgis"
H1 05 Piloot: Normaalne elu
H1 06 Piloot: Õnn või õnnetus
Elisa originaalsarja „Piloot“ 1. osa
Oled Elisa TV-klient? Siis saad Huubi mugavalt tellida iseteenindusest. Sisene siit
Sa ei ole Elisa TV-klient? Pole viga! Saad Huubi tellida ka eraldiseisvalt. Telli siit
Oled Elisa TV-klient? Siis saad Huubi mugavalt tellida iseteenindusest. Sisene siit
Sa ei ole Elisa TV-klient? Pole viga! Saad Huubi tellida ka eraldiseisvalt. Telli siit
Elisa Huub Kui liitud nüüd Elisa Huubiga, saad selle liitumiskuuks + kaheks kuuks hinnaga 3.99 € kuus! Kasuta sooduskoodi:
SUVI24
Kaks kuud hinnaga 3.99 € kuus
Tavahind 5.99€ kuus
Elisa Huub on reklaamivaba ja põnevast eestikeelsest meelelahutusest pungil voogedastusteenus. Kvaliteeti hindava inimesena leiad Huubist auhinnatud Elisa kodumaised ja rahvusvahelised originaalsarjad, olenemata netipakkujast. Vaata lähemalt
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!