Põhisisu algus
Musta kivi saladus
EE 2022
Koguperesari
EE
„Musta kivi saladus“ on kaasakiskuv koguperesari, mille tegevus toimub ühes suvises Eesti väikelinnas. Neli noort asuvad lahendama saladust, kuhu kadus skandaalse kuulsusega astrofüüsikust professori lapselaps. Vaata sarja
Osatäitjad
Margus Raid
Režissöör
Raivo Suviste
Produtsent
Tõnu Oja
Piret Krumm
Hendrik Toompere
Mart Müürisepp
Janek Joost
Leona Tuvikene
Carmen Kikkas
August Teder
Harri August Koolme
Sofia Lisell Flink
Hooajad 1
Unisest suvevaheajast saab ühtäkki ohtlik seiklus, kui noortekamp Martin, Anni, Kevin ja Eliise ehk detektiivibüroo M.A.K.E. hakkavad omal käel uurima kadunud Mirjami juhtumit. See paneb proovile laste suhted nii lähedastega kui ka omavahel. Sündmustesse toovad ootamatuid pöördeid kohalik politseiuurija ja uudishimulik ajakirjanik. Kas noortel õnnestub leida tüdruk, kes on kadunud olnud juba viis aastat, aga kelle vanaisa usub, et ta on ikka veel elus? Milline on musta kivi saladus?
Episoodid
H1 O1 Musta kivi saladus: Kadumine
H1 O2 Musta kivi saladus: Tupsu
H1 O3 Musta kivi saladus: Mirjam
H1 O4 Musta kivi saladus: Tõelised uudised
H1 O5 Musta kivi saladus: Tõekuulutaja
H1 O6 Musta kivi saladus: Eikunagi
Elisa originaalsarja „Musta kivi saladus“ 1. osa on nähtav siin! Teisi osasid saad mugavalt vaadata Elisa Huubis.
Elisa Huub Kui liitud nüüd Elisa Huubiga, saad selle liitumiskuuks + kaheks kuuks hinnaga 3.99 € kuus! Kasuta sooduskoodi:
KEVAD24
Kaks kuud hinnaga 3.99 € kuus
Tavahind 5.99€ kuus
Elisa Huub on reklaamivaba ja põnevast eestikeelsest meelelahutusest pungil voogedastusteenus. Kvaliteeti hindava inimesena leiad Huubist auhinnatud Elisa kodumaised ja rahvusvahelised originaalsarjad, olenemata netipakkujast. Vaata lähemalt
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!