Põhisisu algus
NETIVALVURI KODU TEENUSE TINGIMUSED
 1. Elisa Netivalvur (edaspidi Teenus) on Elisa üle õhu koduinterneti (st sim-kaardi põhine) lisateenus, millega klient saab Elisa üle õhu koduinterneti võrgus hoiatusi juhul, kui tuvastatakse kahtlase veebilehe külastus. Teenus võimaldab ennetada Teenuse tellinud kliendi sattumist õngitsuste ohvriks (pahatahtlikud veebilehed, pahavara, andmepüük jm).
 2. Teenus töötab ainult Elisa üle õhu koduinterneti võrgus.
 3. Netivalvur on mõeldud lisateenusena Elisa koduinternet üle õhu paketile.
 4. Teenust saavad kasutada kõik, kes on antud Teenusega seotud koduinterneti Wifi võrgus.
 5. Ühele paketile (st ühele sim-kaardile) on võimalik lisada üks Teenus.
 6. Teenus on kuutasuline.
 7. Teenuse kuutasu on 2,99€ ning see lisatakse igakuisele arvele. Hind sisaldab käibemaksu.
 8. Teenuse saab sulgeda igal ajal Elisa iseteeninduskeskkonnas valides seal alajaotuse „Halda xxx" ja klõpsates nupul „Sulge teenus".
 9. Sulgedes Teenuse kalendrikuu kestel, sulgub Teenus kalendrikuu lõpus ning Teenuse kasutamise võimalus säilib kuni kalendrikuu lõpuni. Klient kohustub tasuma kogu kuutasu.
 10. Elisa arveldusperioodiks on kalendrikuu ja antud perioodil kasutatud Teenuste eest esitab Elisa Kliendile arve Kliendi poolt valitud arvelduskanalisse.
 11. Klient teadvustab, et Elisa ei vastuta võimalike tagajärgede eest, kui klient otsustab Teenuse poolt antud hoiatusest hoolimata siiski veebilehekülge külastada. Lisaks ei vastuta Elisa selle eest, kui klient saab pahavara veebileheküljelt, mille osas klienti ei hoiatatud.
 12. Koduinterneti üle õhu teenuse lõpetamisel, lõpeb ka Teenus. Viimase kasutatud perioodi eest arvestatakse tasu proportsionaalselt.
 13. Teenuse kasutamisel töötleb Elisa veebilehekülastusi anonüümselt st veebilehekülastused ei ole konkreetse isikuga seostatavad.
 14. Elisal on õigus teenuse tingimusi ühepoolselt muuta ja täiendada Elisa Eesti AS teenuste kasutamise üldtingimustes sätestatud alustel ja korras.

 

Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!