Põhisisu algus
Sinu nutitelefon või tahvel on läinud katki ning vajab remonti? Lihtsalt varunda andmed, saada seade pakiga Elisa FIXi ja teeme selle korda. Saatmine on sulle tasuta!

Remont, garantii ja tehniline nõu

Elisa Fixi remondimeeskond teeb korda mistahes nutitelefoni või tahvelarvuti.

Telereid, monitore, sülearvuteid ja muid seadmeid remondime vaid juhul, kui need on Elisast ostetud. Ühtlasi teostame Elisast ostetud seadmetele ka garantiitöid.

Kui tahad lihtsalt tehnilist nõu küsida, aitab sind tasuline Elisa Fixi Kõne- ja Chatitugi. Näiteks õpetab, kuidas andmeid varundada jpm.

Seadme saatmine on imelihtne:

 • Täida ankeet
 • Varunda seadme andmed (kontaktid, fotod jmt)
 • Telli kuller pakile järele või saada pakiautomaadi kaudu
Palun täida all olev ankeet
 • 1

  Seadme tuvastamine

  Sisesta ostuarve number, tellimuse number või seadme IMEI kood*
 • 2

  Hoolduse registreerimine

 • 3

  Tarneviisi valimine

Elisa töötleb isikuandmeid vastavalt Elisa isikuandmete töötlemise põhimõtetele, millega saad tutvuda siin.

Korduma kippuvad küsimused Remondime nii nutitelefone kui ka tahvelarvuteid sõltumata sellest, kas need on Elisast ostetud või mitte. Aga lisaks nutitelefonidele ja tahvelarvutitele remondime ka kõiki teisi seadmeid, mis on Elisast ostetud. Näiteks telereid, monitore, sülearvuteid jm. Ka garantiitöid teostame ainult Elisast ostetud seadmetele. Transpordi eest tasub Elisa. Jah, teeme ka mittegarantiilisi töid. Kui katkine seade on nutitelefon või tahvelarvuti, siis võib selle Elisa FIXi remonti saata igal juhul – vahet pole, kust see osteti. Kõigi muude seadmete puhul on aga eelduseks see, et seade on ostetud Elisast. Kui seade pakiautomaati ei mahu, vali transpordi viisiks kuller. Tööde eest saab tasuda hoolduskeskkonnas www.elisa.ee/hooldus. Sisse logimiseks kasuta tööga kaasnevat kasutajatunnust ja salasõna. Seadmed tagastame samuti pakiautomaadi või kulleri vahendusel. Kahjuks me asendusseadmeid ei paku. Üritame seadme tagastada 14 päeva jooksul, kuid mõningatel juhtudel võib see võtta ka kauem. Jah, saad remondi kulgu jälgida aadressil www.elisa.ee/hooldus. Kui see on võimalik, siis andmed säilivad. Igaks juhuks tee oma seadmes olevatest andmetest kindlasti ka varukoopia.
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!