Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Positsioneerimine

Toiming Maksumus
Positsioneerimispäring* 0.19 €

*Kasutaja positsioneerimise puhul maksustatakse positsioneeritavat mobiilinumbrit.


Maksustamine on õnnestunud positsioneerimistehingu põhine. Õnnestunud päringuks loetakse, kui Elisa positsioneerimissüsteem on edastanud positsioneeritava koordinaadid Google Maps kaardile.

Kui oled oma seadme kaotanud või kuhugi unustanud või soovid teada, siis on Sul Elisa iseteenindusbüroos võimalik vaadata järele, kus Su seade asub. Kui Sinu lepingus on mitu mobiilinumbrit, siis on Sul võimalik positsioneerida ka teisi lepingus olevaid mobiilinumbreid. Positsioneeritav mobiilinumber saab teavituse, et tema mobiilinumbri kohta tehti asukohapäring.

Kuidas saab positsioneerimist kasutada?

Positsioneerimisteenuse kasutamiseks sisene Elisa Iseteenindusbüroosse ja vali menüüst Teenused ja seadmed > vali mobiilinumber > Positsioneerimine.

Seadme asukoht on leitav, kui seade on sisse lülitatud ja asub Elisa mobiilivõrgu levipiirkonnas Eestis. Positsioneerimine on täpsem linnades (200-500m) ja ebatäpsem maapiirkondades 2-3 km, sõltudes tugijaamade lähedusest. Kui asukoha tuvastamine (positsioneerimine) õnnestub, kuvatakse kaardil telefoni asukoht.


Kui seade on välja lülitatud, annab süsteem järgmise teate:


Kui numbril on aktiveeritud Stopp lisateenus ja limiidiks on 0 eurot või limiit on ületatud, siis annab süsteem järgmise teate:

 

 

 

 

 

 

 

Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt ElisasJätkusuutlik Elisa Koostöö startupidega Projekteerijale, arendajale ja teistele operaatoritele For carriers Pressiinfo

 

 

 

 

 

 

 

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.