Põhisisu algus
Pakkumise tingimused
  1. Elisa Eesti AS registrikoodiga 10069659 (edaspidi Elisa) korraldab ajavahemikus 08.12-30.06.2024 (edaspidi Kampaania periood) kampaania nimetusega „Elisa Laste pakett 2 kuud kuutasuga 1,99 €“ (edaspidi Kampaania).
  2. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud käesolevates Kampaania tingimustes, mille järgimine on kõigile Kampaanias osalejatele kohustuslik.
  3. Pakkumine kehtib üksnes eraisikust klientidele (edaspidi Klient), kelle nimel ei ole ja ei ole viimase 1 kuu jooksul olnud Laste paketi
  4. Kampaanias osaleja, kes tellib Laste pakett teenuse (edaspidi Teenuspakett) ja kasutab sooduskoodi, saab Elisa Laste paketti kasutada liitumiskuu + 2 kuud kuutasuga 1,99 € (edaspidi nimetatud Soodustus).
  5. Teenuse soodustingimustel tellimiseks tuleb kasutada sooduskoodi LASTE199

Kui Klient sooduskoodi ei sisesta, siis kampaaniapakkumine (st Soodustus) ei rakendu!

  1. Soodustus kehtib liitumiskuul ja sellele järgneval 2 kuul (edaspidi Soodusperiood). Soodusperioodi lõppemisel jätkub Elisa Huubi kasutamine hinnakirjajärgse kuutasu alusel (Laste pakett 4,07 € kuus).
  2. Juhul, kui Klient Soodusperioodi vältel ütleb korraliselt üles Teenuspaketi kasutamiseks sõlmitud liitumislepingu või teenuseid piiratakse Kliendist tuleneva asjaolu tõttu, siis Soodustus kaotab kehtivuse lepingu lõpetamise või piiramise kalendrikuu esimesest kuupäevast.
  3. Juhul, kui Klient lõpetab Kampaaniaperioodil tellitud Teenuspaketi ning soovib seejärel Kampaaniaperioodil uuesti Teenuspaketiga liituda, siis Teenuspaketi teistkordsel tellimisel Soodustus enam ei rakendu.
  4. Elisal on õigus käesolevaid kampaaniatingimusi ühepoolselt muuta.
  5. Elisa töötleb isikuandmeid vastavalt Elisa isikuandmete töötlemise põhimõtetele, millega saab tutvuda https://www.elisa.ee/et/andmekaitse
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!