Põhisisu algus
„Tahvli must nädal“ PAKKUMISE TINGIMUSED
 1. Kampaania „ Tahvli must nädal “ (edaspidi Kampaania) korraldajaks on Elisa Eesti AS (edaspidi Elisa).
 2. Kampaania toimub perioodil 20.11.2023 kuni 27.11.2023 (k.a) või kuni tahvelarvuteid jätkub (edaspidi Kampaania periood).
 3. Elisa on kehtestanud kampaania läbiviimise korra käesolevate reeglitega ja kampaania reklaammaterjalides märgitud tingimustega, mis on kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
 4. Kampaanias osalevad kõik Elisa uued ja praegused füüsilisest isikust kliendid, kes on vähemalt 22-aastased, kelle nimel ei ole viimase 3 kuu jooksul olnud internet arvutis ja tahvlis või üle õhu koduinterneti teenuse lepingut ja kes liituvad Kampaania perioodil Suhtleja paketiga (edaspidi Teenuspakett). Edaspidi kampaanias osaleja nimetatud ka kui Klient.
 5. Kampaanias osalejad saavad Nokia T21 LTE 128GB (edaspidi Seade) sissemaksega 0 € ja Seadme osamaksetest soodustust 9,13 € kuus ning Teenuspaketi kuutasust soodustust 13,01€ kuus (edaspidi Soodustus) maksimaalselt 24 kuu vältel (edaspidi Soodusperiood). Kampaania kehtib 24-kuulise osamaksetega vara müügilepingu sõlmimisel.
 6. Kampaanias osaleja saab kasutada Soodustust vaid ühe korra ja ühe seadmega
 7. Osamaksetega vara müügilepingu ennetähtaegsel lõppemisel tuleb tasuda antud hetkeks Seadme eest tasumata soodustuseta osamaksed.
 8. Soodustus kaotab kehtivuse:
  1. kui kampaanias osaleja ei ole nõuetekohaselt täitnud kampaania reegleid ja tingimusi ning Elisa poolt kehtestatud muid tingimusi (sh Elisa'ga sõlmitud liitumislepingu(te) ja selle lisade tingimusi);
  2. kui kampaanias osaleja Soodusperioodi vältel ütleb korraliselt üles vähemalt ühe punktis 4 nimetatud Teenuspaketi kasutamiseks sõlmitud Liitumislepingu, vahetab vähemalt ühe punktis 4 nimetatud Teenuspaketi teise teenuspaketi vastu, peatab vähemalt ühe punktis 4 nimetatud Teenuspaketi kasutamise või Klient rikub Liitumislepingut;
  3. kui Klient lõpetab ennetähtaegselt osamaksetega vara müügilepingu.
 9. Elisa'l on õigus Kampaania reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades sellest Kampaanias osalejaid Elisa kodulehe vahendusel.
 10. Teenuspakettide kohta kehtivad detailsed teenustingimused on Elisa Kodulehel.
 11. Kõik Kampaania pakkumises kajastuvad hinnad sisaldavad käibemaksu 20%. Alates 01.2024 tõuseb punktis 5 märgitud teenuse kuutasu vastavalt käibemaksu määra muutumisele.
 12. Võimalike mitmeti mõistmiste puhul kampaaniatingimuste eesti- ja võõrkeelsete tekstide vahel on prioriteetne eestikeelne tekst.
 13. Elisa töötleb isikuandmeid vastavalt Elisa isikuandmete töötlemise põhimõtetele, millega saab tutvuda siin: https://www.elisa.ee/et/andmekaitse
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!