Põhisisu algus
„Elisa Huub aasta lõpuni kuutasuga 2,99 € kuus“ pakkumise tingimused
 1. Elisa Eesti AS registrikoodiga 10069659 (edaspidi Elisa) korraldab ajavahemikus 05.10-31.10.2023 (edaspidi Kampaania periood) kampaania nimetusega „Elisa Huub aasta lõpuni kuutasuga 2,99 € kuus“ (edaspidi Kampaania).
 2. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud käesolevates Kampaania tingimustes, mille järgimine on kõigile Kampaanias osalejatele kohustuslik.
 3. Pakkumine kehtib üksnes eraisikust klientidele (edaspidi Klient), kelle nimel ei ole ja ei ole viimase 1 kuu jooksul olnud Elisa Huubi teenust.
 4. Kampaanias osaleja, kes tellib Elisa Huub teenuse (edaspidi Teenus) ja kasutab sooduskoodi SYGIS23, saab Elisa Huubi kasutada aasta lõpuni (edaspidi Soodusperiood) kuutasuga 2.99 € kuus (edaspidi nimetatud Soodustus).
 5. Soodusperioodi lõppemisel (alates 01.01.2024 a.) jätkub Elisa Huubi kasutamine hinnakirjajärgse kuutasu alusel (Elisa Huub kuutasu kehtivas hinnakirjas 4,99 € kuus).
 6. Soodustus ei kehti Populaarne Elamus ja Pere Elamus TV-teenuspakettidega, kuna Elisa Huub sisaldub juba eeltoodud põhiteenuspakettide kuutasus.
 7. Juhul, kui Klient Soodusperioodi vältel ütleb korraliselt üles Teenuse kasutamiseks sõlmitud liitumislepingu või teenust piiratakse Kliendist tuleneva asjaolu tõttu, siis Soodustus kaotab kehtivuse lepingu lõpetamise või piiramise kalendrikuu esimesest kuupäevast.
 8. Juhul, kui Klient lõpetab Kampaaniaperioodil tellitud Teenuse ning soovib seejärel Kampaaniaperioodil uuesti Teenusega liituda, siis Teenuse teistkordsel tellimisel Soodustus ei jätku.
 9. Teenuspakettide kohta kehtivad detailsed teenustingimused on leitavad Elisa kodulehelt.
 10. Kõik Kampaania pakkumises kajastuvad hinnad sisaldavad 20% käibemaksu.
 11. Võimalike mitmetimõistmiste puhul kampaaniatingimuste eesti- ja võõrkeelsete tekstide vahel on prioriteetne eestikeelne tekst.
 12. Elisal on õigus katkestada kampaania vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel.
 13. Elisa töötleb isikuandmeid vastavalt Elisa isikuandmete töötlemise põhimõtetele, millega saab tutvuda https://www.elisa.ee/et/andmekaitse
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!