Põhisisu algus

E-kiri SMS-ina

Hinnakiri

Pakett

Kuutasu

SMSide arv kuus

E-kiri SMSina Light

1.50 €

3000

E-kiri SMSina Premium

2,50 €

9000

Teenus E-kiri SMSina võimaldab Sul suunata oma e-kirjad mobiiltelefoni SMSi vormis. Nii jõuab iga e-kiri Sinu telefoni tekstisõnumina, kus on näha kirja esimesed 305 tähemärki, sealhulgas kirja teema, saatja e-posti aadress ja saatmise kellaaeg.

Teenust saad kasutada ka välismaal, selleks peab sealne võrk toetama SMS-teenust (üldjuhul on SMSide tugi olemas peaaegu kõigi mobiilioperaatorite võrkudes).

NB! Välismaal teenust kasutades lisandub tavahinnale Elisa roaming-partneri hinnakirjale vastav tasu SMS-i saatmise eest.

Igal Elisa kliendil on vaikimisi olemas oma mobiilne e-posti aadress. Selleks on märgi @ ees Sinu mobiilinumber, näiteks 56123456@sms.elisa.ee, või koos riigikoodiga kujul 37256123456@sms.elisa.ee

Sinu Elisa e-postkasti saabuv e-kiri lähetatakse automaatselt Sinu mobiilile kõige rohkem kahe SMS-ina. Elisa e-posti server võtab vastu kuni 500 Kb suuruseid e-kirju. Sulle saabuv e-kiri peab olema formaadis PLAIN TEXT, vastasel korral seda ei edastata. Elisal on õigus piirata e-kirjade edastamist juhul, kui ilmneb teenuse väärkasutamine (nt mitmesuguste e-kirja robotite rakendamine).

Selleks, et teenusest sulle maksimaalset kasu oleks, võid muuta oma muude e-postkastide seadistusi nii, et kõigist saabuvatest e-kirjadest jõuaks koopia automaatselt ka Sinu Elisa e-postile. See võimalus on eriti mugav juhul, kui reisid või viibid sageli kontorist eemal ning soovid e-kirjadega jooksvalt kursis olla, ilma et peaksid selleks postkasti sisse logima. E-kirjade suunamise kohta (nn. autoforward) võimaluse kohta küsi oma e-postkasti pakkujalt.

Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!