Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa Elamus Liitumised alates 10.08.2021 Mine vaatama
Vanemad TV-teenused Liitumised enne 10.08.2021 Mine vaatama

E-kiri SMS-ina

Hinnakiri

Pakett

Kuutasu

SMSide arv kuus

E-kiri SMSina Light

1.50 €

3000

E-kiri SMSina Premium

2,50 €

9000

Teenus E-kiri SMSina võimaldab Sul suunata oma e-kirjad mobiiltelefoni SMSi vormis. Nii jõuab iga e-kiri Sinu telefoni tekstisõnumina, kus on näha kirja esimesed 305 tähemärki, sealhulgas kirja teema, saatja e-posti aadress ja saatmise kellaaeg.

Teenust saad kasutada ka välismaal, selleks peab sealne võrk toetama SMS-teenust (üldjuhul on SMSide tugi olemas peaaegu kõigi mobiilioperaatorite võrkudes).

NB! Välismaal teenust kasutades lisandub tavahinnale Elisa roaming-partneri hinnakirjale vastav tasu SMS-i saatmise eest.

Igal Elisa kliendil on vaikimisi olemas oma mobiilne e-posti aadress. Selleks on märgi @ ees Sinu mobiilinumber, näiteks 56123456@sms.elisa.ee, või koos riigikoodiga kujul 37256123456@sms.elisa.ee

Sinu Elisa e-postkasti saabuv e-kiri lähetatakse automaatselt Sinu mobiilile kõige rohkem kahe SMS-ina. Elisa e-posti server võtab vastu kuni 500 Kb suuruseid e-kirju. Sulle saabuv e-kiri peab olema formaadis PLAIN TEXT, vastasel korral seda ei edastata. Elisal on õigus piirata e-kirjade edastamist juhul, kui ilmneb teenuse väärkasutamine (nt mitmesuguste e-kirja robotite rakendamine).

Selleks, et teenusest sulle maksimaalset kasu oleks, võid muuta oma muude e-postkastide seadistusi nii, et kõigist saabuvatest e-kirjadest jõuaks koopia automaatselt ka Sinu Elisa e-postile. See võimalus on eriti mugav juhul, kui reisid või viibid sageli kontorist eemal ning soovid e-kirjadega jooksvalt kursis olla, ilma et peaksid selleks postkasti sisse logima. E-kirjade suunamise kohta (nn. autoforward) võimaluse kohta küsi oma e-postkasti pakkujalt.

Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt ElisasJätkusuutlik ElisaLigipääsetavus Koostöö startupidega Projekteerijale, arendajale ja operaatoritele For carriers Pressiinfo

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.