Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Televisioon
Klassik üle õhu teenuse lisainfo
Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa Elamus Liitumised alates 10.08.2021 Mine vaatama
Vanemad TV-teenused Liitumised enne 10.08.2021 Mine vaatama

Elisa Klassik üle õhu teenusega on sul telekanalite vaatamiseks vaja digiboksi või televiisorit, mis toetab DVB-T signaali. Digiboksil peab olema Conax kaardilugeja ning televiisoril peab olema CI kaardipesa.

Kas vajad telekanalite seadistamisel abi? Levinuimate seadmete kasutusjuhendid leiad alammenüüst „Seadmed“. Kui sinu seadet antud nimekirjas pole või soovid häälestada manuaalselt, leiad seadistamiseks vajalikud parameetrid Levira kodulehelt.

Vajadusel aitab sind Elisa Seadmetugi E-R 09.00-21.00 numbril 900 1919 (kõne hind on 0.5 €/minut).

Üle õhu Elisa Klassik teenusega edastatakse paralleelselt nii SD (standardlahutusega) kui ka HD (kõrglahutusega) formaadis telepilti. See tähis märgib telepildi kvaliteeti.

Nagu nimigi ütleb, on SD formaat standardlahendus ja selles formaadis näevad kanaleid kõik, kes saavad üle õhu Elisa Klassik teenust kasutada. HD kanaleid näevad vaid need, kelle teleril on vastav võimekus.

Vabalevis on Eestis tasuta nähtavad kanalid ETV, ETV2 ja ETV+ nii SD kui HD kvaliteedis. Tasuliste kanalite vaatamiseks pead sõlmima Elisa lepingu või kasutama vaatajakaarti ning moodulit. Üle Õhu kanalite nimekirja ja paketid leiad siit.

Küsi abi otsevestluses Juhendist ei piisanud? Kirjelda oma probleemi ja lahendust aitavad leida nii vestlusrobot kui teenindajad.
Saada
Kas sellest juhendist oli abi?

Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt ElisasJätkusuutlik ElisaLigipääsetavus Koostöö startupidega Projekteerijale, arendajale ja operaatoritele For carriers Pressiinfo

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.