Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa
Elisa
Otsing

Breadcrumb

Televisioon
Eraklient
Klassik üle õhu teenuse lisainfo Põhisisu algus

See on Elisa üks vanemaid teleteenuseid. Tahad teada, milliseid põnevaid võimalusi pakub uus Elisa Elamus?

Vaata lähemalt SIIT.

Elisa Klassik üle õhu teenusega on sul telekanalite vaatamiseks vaja digiboksi või televiisorit, mis toetab DVB-T signaali. Digiboksil peab olema Conax kaardilugeja ning televiisoril peab olema CI kaardipesa.

Kas vajad telekanalite seadistamisel abi? Levinuimate seadmete kasutusjuhendid leiad alammenüüst „Seadmed“. Kui sinu seadet antud nimekirjas pole või soovid häälestada manuaalselt, leiad seadistamiseks vajalikud parameetrid Levira kodulehelt.

Vajadusel aitab sind Elisa FIXi kõnetugi E-R 09.00-21.00 numbril 900 1919 (kõne hind on 0.5 €/minut). Täpsema informatsiooni Elisa Fixi kohta leiad SIIT.

Üle õhu Elisa Klassik teenusega edastatakse paralleelselt nii SD (standardlahutusega) kui ka HD (kõrglahutusega) formaadis telepilti. See tähis märgib telepildi kvaliteeti.

Nagu nimigi ütleb, on SD formaat standardlahendus ja selles formaadis näevad kanaleid kõik, kes saavad üle õhu Elisa Klassik teenust kasutada. HD kanaleid näevad vaid need, kelle teleril on vastav võimekus.

Vabalevis on Eestis tasuta nähtavad kanalid ETV, ETV2 ja ETV+ nii SD kui HD kvaliteedis. Tasuliste kanalite vaatamiseks pead sõlmima Elisa lepingu või kasutama vaatajakaarti ning moodulit. Üle Õhu kanalite nimekirja ja paketid leiad SIIT.

Küsi abi otsevestluses
Saada
Kas sellest juhendist oli abi?
Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa ElamusLiitumised alates 10.08.2021Mine vaatama
Vanemad TV-teenusedLiitumised enne 10.08.2021Mine vaatama