Põhisisu algus

Uhiuued kodumaised saated ja Harry Potter olid Elisas augustis vaadatuimad

06.09.2019

Möödunud kuul kerkis Harry Potteri ja Kättemaksukontoriga koos rambivalgusesse Vahur Kersna uus autorisaade, selgub Elisa Elamuse järelvaatamise statistikast. Muuhulgas elati kaasa ka Eesti Vabariigi presidendi vastuvõtule Kadrioru lossi roosiaias.

Septembris algav telehooaeg toob teleekraanile mitmeid uusi ja põnevaid seriaale. Neist üks esimesi, „100 aastat siia-sinna. Vahur Kersnaga“ startis juba möödunud kuul ja sai väga palava vastuvõttu. Elisa Elamuse järelvaatamises oli vaadatum ainult „Kättemaksukontor“, mille populaarsus paistab olevat igavene. Teiste seas olid populaarsed „Eesti Vabariigi Presidendi vastuvõtt Kadrioru loss roosiaias“, „Ironman Tallinn 2019“ ja pööraselt jabur Ukraina reality show „Eksid“.

“Algava telehooaja vaatajareitingute tipu moodustavad kindlasti teada-tuntud ning armastatud seriaalide nagu Kättemaksukontor ja Padjaklubi uued osad. Intrigeerivaid teemasid ja huvitavat ajakirjandust pakuvad vanad tegijad Pealtnägija ja Kuuuurja ning uus tulija Laser – peatselt selgub, kes neist võidab vaataja südame. Uutest reality show’dest on kõnekaim kindlasti Rannamaja, millele ennustatakse Prooviabielu sarnast menu,” sõnab Elisa TV-valdkonna juht Silver Soomre. Tele-eetrisse jõudnud filmidest oli vaadatuim Harry Potteri filmisaaga neljas osa „Harry Potter ja Tulepeeker“. Sellele järgnesid „Harry Potter ja segavereline prints“ ja „Harry Potter ja surma vägised“. Teiste seas olid populaarsed ka Madagaskari filmisaaga kolm viimast filmi.

Elisa videolaenutuses oli vaadatuim animafilm „Kuninganna Corgi“. Seejärel kodumaine komöödiafilm „Mehed“, kus kolm sõpra, kolm näitlejat – Tiit, Margus ja Veikko otsustavad ühel päeval koos Tallinnast Harakasaarele sõita, sest saarel pesitsev Veikko 25-aastane äsjaleitud poeg on tumedate mõtetega ummikusse jooksnud. Päästemissioonist saab südamlik seiklus, mis toob eneseiroonia kaitsekihi alt välja kõik selle, mida keskiga meestesse vägisi kinni tahab taguda.

Teiste seas vaadati ka Stephen Kingi romaanil põhinevat õudusfilmi „Lemmikloomasurnuaid“, põnevusfilmi „Alita: sõjaingel“ ja „Arktika“.

Uue telehooajaga startis ka Elisa Elamuses voogedastusteenus Huub, mis tõi esimest korda Eestis vaatamiseks TV-teenuse pakkuja poolt produtseeritud dokumentaalfiktsioonsarja „Üle noatera“, mis valmis koostöös Eesti Rahvusringhäälinguga. Lisaks sellele on Elisa Huubis mitmeid kodumaiseid tippseriaale, mis on ainult Elisa klientidele ettevaadatavad enne tele-eetrit. Ettevaadatavat sisu lisandub järjest kogu hooaja vältel, kuid esimeste seas on juba praegu vaadatavad näiteks hittsarjade "Kättemaksukontor", "Kallis sa oled kosunud", "Joel Ostrati suur õhtusöök" ja "Laser" tuliuued osad.

Augusti järelvaatamise telesaadete TOP:

 1. Kättemaksukontor TV3
 2. 100 aastat siia- sinna ETV
 3. Eesti vabariigi presidendi vastuvõtt Kadrioru lossi roosiaias ETV
 4. Ironman Tallinn 2019. TV6
 5. Aktuaalne kamera ETV
 6. Malluka suvi maal KANAL2
 7. Eksid TV6
 8. Inspektor Banks ETV
 9. Suure paugu teooria TV6
 10. Kaks kanget Venemaal KANAL2

Augusti järelvaatamise filmide TOP:

 1. Harry Potter ja tulepeeker KANAL2
 2. Harry Potter ja segavereline prints KANAL2
 3. Harry Potter ja surma vägised KANAL2
 4. Madagaskar 3: Euroopa tagaotsituimad TV3
 5. Madagaskari pingviinid TV3
 6. Madagaskar 2 TV3
 7. Thor TV3
 8. Tähtedevaheline KANAL2
 9. Rio TV3
 10. Wall Street hunt TV3

Augusti videolaenutuse TOP:

 1. Kuninganna corgi
 2. Mehed
 3. Alita: Sõjaingel
 4. Kuidas taltsutada lohet 3
 5. Lemmikloomasurnuaid
 6. Shazam!
 7. Arktika
 8. Vangistatud Ühendriik
 9. Imedepark
 10. Kapten Marvel
Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!