Põhisisu algus

TREILER: Elisa originaalsarja „Ivalo“ uus ja ülipõnev hooaeg on tänasest Huubis

20.12.2021

Elisa rahvusvahelise originaalsarja „Ivalo“ uue hooaja esimesed osad on tänasest saadaval Elisa Huubis. Esimene hooaeg kogus Soomes ligi kaks miljonit vaatajat ja sarja on tänaseks müüdud enam kui 20 riiki.

Teise hooaja sündmused algavad kuus kuud pärast eelmise lõppu ja sarja keskmes on endiselt Iina Kuustoneni kehastatud Nina Kautsalo, kes on kolinud Rovaniemisse ja asunud tööle kohalikku politseijaoskonda. Nina liitub äsja moodustatud Soome-Vene politseimeeskonnaga seoses hiljutise mõrvajuurdlusega, millega on seotud ka vana, seni lahendamata mõrvajuhtum. Keeruline sündmustik sunnib Ninat silmitsi seisma ka omaenda pere maha vaikitud saladusega.

Elisa sisuhankejuht Toomas Ili sõnab, et uuel hooajal ootab televaatajat korralik action ja esimesest osast haarav põnevus. „Värske hooaja stsenaarium on suurepärane ja täis üllatusi, põnevust ja draamat. Kõige krooniks tegevuspaik - ürgselt kaunis Lapimaa loodus. Terased televaatajad võivad sarjas märgata ka mitut Eesti näitlejat.“

Teise hooaja lavastasid Juha Lankinen ja Jussi Hiltunen ning peaosades on jätkuvalt Iina Kuustonen ja Pihla Viitala. Kokku on sarjas näitlejaid kuuest erinevast riigist – Hollandist, Lätist, Leedust, Eestist ja Ameerika Ühendriikidest. Sarjas teeb kaasa ka The Crownist ja The Walking Dead’ist tuntud John Finn. Esimene hooaeg esilinastus Soomes 2018. aasta detsembris.

 

Vaata Elisa rahvusvahelist originaalsarja "Ivalo"

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!