Põhisisu algus

Swedbank annab nõu: 5 võimalust lihtsustada oma elu mobiil-ID abil

08.12.2015

Kes ei tahaks oma e-asju ajada võimalikult kiirelt ja mugavalt? Isegi ID-kaardi, kaardilugeja ja erinevate brauseritega mässamine võib osutuda tülikaks? Samuti ei pruugi paroolikaarti või PIN-kalkulaatorit vajalikul hetkel kaasas olla? Mobiil-ID tagab kiire asjaajamise ja samas turvalisuse.

Andres Arendi, Swedbanki mobiili ja digiteadlikkuse valdkonnajuht

Mobiil-ID on digitaalne isikutunnistus, mis asub telefonis. See on sama turvaline kui tavaline ID-kaart, kuid selle kasutamine on oluliselt mugavam ja kiirem. Mobiil-ID saab endale teha kõigest 15 minutiga Elisa esindustes ning edaspidi pääseb kõigile e-teenustele ligi vaid sekunditega. Mobiil-ID abil saab kinnitada tuludeklaratsiooni, hääletada valimistel, asutada ettevõtte või allkirjastada dokumente elektrooniliselt ja paberivabalt.

Kui mobiil-ID on kord juba olemas, saab oluliselt lihtsamalt kasutada ka pangateenuseid Swedbanki interneti- või mobiilipangas: teha makseid, tellida pangateenuseid, sõlmida lepinguid ja kinnitada tehinguid. Mobiil-ID ja Swedbanki mobiiliäpp aitavad kliendi elu teha lihtsamaks viiel erineval moel:

  1. Kui klient ootab palga laekumist või soovib poes kontrollida, kas kontol on piisavalt raha ostu eest tasumiseks. Swedbanki mobiiliäpp laseb kiirelt kontojääki vaadata kõigest telefoni raputades või siis näpuga ekraanil libistades. Sealtsamast on võimalik lihtsalt alustada ka krediitkaardi tagasimakset.
  2. Juhul, kui on soovi sõpradega jagada restoraniarvet või koguda kolleegidega raha ühise kingituse jaoks. Swedbanki mobiiliäpp võimaldab teistelt raha küsida e-posti, SMS’i või messengeri kaudu.
  3. Lihtne raha saata – kuni 30 euroseid makseid määratud ja sagedastele saajatele saab äpis teha paari näpuliigutusega ja ilma sisse logimata.
  4. Otsides lähimat pangaautomaati või –kontorit, näitab mobiiliäpp esinduste ja sularahaautomaatide lahtiolekuaegu ning asukohti kaardil ning Google Street Views üle Baltikumi.
  5. Sooduspakkumised: Swedbankil on palju koostööpartnereid, kes annavad Swedbanki pangakaardiga maksmisel hinnast alla. Mobiiliäpist leiab klient kõik pakutavad soodustused üle Eesti. Telefoni GPS’i abil oskab tark lahendus näidata ka kaugust soodustust pakkuva müügikohani.

Swedbanki äpi saab oma nutiseadmesse laadida tasuta. Lisateavet leiab Swedbanki mobiilipangast www.swedbank.ee/mobiil

Finantsteenuseid pakub Swedbank AS. Tutvu teenuse tingimustega www.swedbank.ee ja vajadusel konsulteeri pangatöötajaga.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!