Põhisisu algus

Saladusloor kerkib peagi: ilmus põnevussarja „Musta kivi saladus“ esimene õrritusvideo

31.08.2022

Saladusloor kerkib peagi: ilmus põnevussarja „Musta kivi saladus“ esimene õrritusvideo

Juba tuleval kuul linastuv uus kogupere põnevussari „Musta kivi saladus“ sai täna esimese õrritusvideo. Vaata videost lähemalt, mida võib kuueosalisest sarjast oodata.

Elisa uue originaalsarja peaosades on neli laps-detektiivi, kes on asunud lahendama jäljetult kadunud Mirjami juhtumit. Sarjas on andekate lapsnäitlejate kõrval üles astumas Eesti menukate näitlejate kahurvägi alustades Hendrik Toomperest jaTõnu Ojast kuni Mart Müürisepa,Janek Joosti, Piret Krummi, Piret Simsoni ja Katrin Pärnani välja.

Uus ja haarav sari räägib 4-liikmelisest noortekambast, keda ootab ees üks meeldejääv ja põnev suvi, mis erineb kaugelt tavalisest. Loo tegevus toimub suvises Eesti väikelinnas, kus viis aastat tagasi kadus väga salajastel asjaoludel skandaalse kuulsusega astrofüüsikust professori lapselaps Mirjam.

Tüdrukut hakkab otsima noortekamp Martin, Anni, Kevin ja Eliise ehk detektiivibüroo M.A.K.E. Mirjami juhtumit uurides satuvad lapsed mitmetesse erinevatesse seiklustesse ning ohtudesse. Põnevust täis suvi paneb proovile laste suhted oma lähedastega ja omavahel. Mirjamist saab laste jaoks uus huvitav eesmärk – kas kambal õnnestub leida tüdruk, kes on kadunud olnud juba viis aastat, aga kelle vanaisa usub, et ta on ikka veel elus? Sündmustesse toovad pöördeid laste kadumisega tegelev politseiuurija ja uudishimulik ajakirjanik.

Sarja stsenaristid on tuntud ja kogenud Mihkel Ulman, Birk Rohelend, Mihkel Seeder. Režissööritoolilt leiab Margus Raidi ning produtsendiks on Raivo Suviste. Kuueosalise sarja esimene hooaeg jõuab vaatajateni striimingteenuses Elisa Huub juba 23. septembril. Elisa Huubi sisu on kättesaadav nii Elisa Elamuse digiboksist, nutirakendusest kui veebilehelt, sõltumata internetiteenuse pakkujast.

Seotud märksõnad
Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa ElamusLiitumised alates 10.08.2021Mine vaatama
Vanemad TV-teenusedLiitumised enne 10.08.2021Mine vaatama