Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa Elamus Liitumised alates 10.08.2021 Mine vaatama
Vanemad TV-teenused Liitumised enne 10.08.2021 Mine vaatama

Raamatusari Elisa Essents osutus lugejate seas ülimalt menukaks ja saab olulise täienduse

23.12.2020

Raamatusari Elisa Essents osutus lugejate seas ülimalt menukaks ja saab olulise täienduse

Tänavu suvel digiraamatuid kirjastama asunud Elisa uus raamatusari Elisa Essents osutus lugejate seas ülimalt populaarseks, tõstes ka originaalteoste lugemust. Tänasest lisandub Elisa Essentsi neli uut ja kokkuvõtliku lühiteost.

Käesoleva aasta suvel ilmavalgust näinud ja uut žanri tutvustanud Elisa Essents raamatutesari pakub erinevate know-how raamatute lihtsustatud ja kokkuvõtlikke ülevaateid, mis osutusid lugejate seas väga populaarseks. „Elisa senised Essentsid on alates ilmumisest jõudnud korduvalt Elisa Raamatu kõige loetumate teoste igakuistesse edetabelitesse ja tõstnud ka originaalteoste lugemust,“ sõnas Elisa uute teenuste valdkonna juht Kertu Popp.

Populaarseim teos uuest sarjast oli möödunud sajandi esimeses pooles ilmunud „Kuidas võita sõpru ja mõjutada inimesi“, mida liigitatakse kui üheks esimeseks eneseabiõpikuks, turunduspiibliks ja ülemaailmseks bestselleriks.

„Arusaam, et hea raamat on mahukas raamat pole kaugel reaalsusest, kuid teame, et olulise teabe saab edasi anda ka palju efektiivsemalt ja Elisa Essentsi teoste populaarsus on seda ainult kinnitanud. Näeme sellel žanril tulevikku ka edaspidi ja seetõttu toome raamatusarja ka värsket lugemist, “ lisas Popp.

Tänasest lisandub Elisa Raamatusse viis uut Essentsi, kus käsitletakse teemasid nagu harjumuste muutmine, majandus ja finantsteadmised ning coaching. Lisaks annab Elisa Kirjastus välja ka Elisa telekomiteenuste valdkonna juhi Mailiis Ploomanni juhtimisteadmiste raamatu.

Uued Elisa Kirjastuse teosed:

  • „Aatomiharjumused“ - lühikokkuvõte James Cleari raamatust Liina Halliku tõlgendusena
  • „Jalutuskäik raha alkeemiasse“ - lühikokkuvõte Alar Tammingu teosest Aet Tran-Tõnissoo tõlgendusena
  • „Triljoni dollari coach“ - lühikokkuvõte Eric Schmidti, Jonathan Rosenbergi, Alan Eagle’i teosest Kaire Sõmeri tõlgendusena
  • „Juhi esimene käik“ - Elisa telekomiteenuste valdkonna juhi Mailiis Ploomanni juhtimisalased nõuanded.
  • „Oma nahk mängus. Peidetud asümmeetriad igapäevaelus“ - lühikokkuvõte Nassim Nicholas Talebi teosest Tiia Kõnnussaare tõlgendusena

Kõik teosed on eksklusiivselt saadaval lugemisäppis Elisa Raamat, kust leiab ühe kuutasu eest ligi 4000 eestikeelset raamatut ja lai valiku ajakirju. Rakendust on alates turule tulekust alla laetud üle 100 000 korra ning valitud ka rahvahääletuse tulemusel lemmikäpiks.

Seotud märksõnad

Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt ElisasJätkusuutlik Elisa Koostöö startupidega Projekteerijale, arendajale ja operaatoritele For carriers Pressiinfo

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.