Põhisisu algus

Plahvatusohtlik: vaata Elisa uue originaalsarja „Tulejoonel“ treilerit

24.11.2020

Elisa uue põnevussarja „Tulejoonel“ treiler on vaatamiseks saadaval. Seriaal räägib tõsielulistest sündmustest inspireeritud loo elu hammasrataste vahele jäänud Afganistani sõja veteranist, keda kehastab palavalt armastatud näitleja Marko Matvere.

„Tulejoonel“ on põnevik ja perekonnadraama, milles rulluvad lahti teravad kaasaegsed teemad ja uudsed tegelased. Sarja keskmes on Marko Matvere kehastatav 57-aastane Jakob Sommer, kelle töö- ja eraelu on karidele jooksnud. Kõrvaltvaatajaile sõbraliku ja rahulikuna näiv vanaisa tunneb ühel hetkel, et maailm tema ümber on jäänud võõraks ning ta otsustab seda plahvatusohtliku missiooniga „parandama“ hakata. Pealinna oma hirmuvalitsuse all hoidvat pommimeest asub jälitama noor kaitsepolitsei tippuurija, keda kehastab ka treileris nähtavKaspar Velberg. Lisaks teevad sarjas kaasaSten Karpov, Liis Lass, Saara Pius, Karin Tammaru, Märt Avandi jt. Eesti tippnäitlejad.

Põnevussarja esimene osa linastub pidulikul üritusel juba ülehomme Pimedate Ööde Filmifestivalil. Elisa Huubi klientideni jõuavad esimesed osad käesoleva aasta lõpus.

Vaata treilerit siit: https://youtu.be/i5CW-fZ4C98

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!