Põhisisu algus

Parem kui Instagram: 3 põhjust tõmmata telefoni Elisa Raamatu rakendus

09.07.2020

Mõte lugeda raamatut telefoniekraanilt tundub esialgu veider. Telefoniekraan on ju väike, väsitab silmi ja pidevalt hoiatatakse ka nutikaela eest – miks peaks telefoni kasutamise aega veel juurde tekitama?

Ometi vaatame seda pisikest ekraani päevas niikuinii rohkem, kui endale tunnistada julgeme – miks mitte kasutada seda aega kasulikult?

Eestikeelsete raamatute lugemiseks on parim rakendus kindlasti Elisa Raamat. Saladuskatte all võib öelda, et rakenduse kasutamisel võib ekraaniaeg sootuks väheneda.

Kasulik ajaviide

Kas oled kunagi mõelnud, kui suur osa elust kulub ootamisele?

Ootame bussi ja rongi (ja sihtpunkti jõudmist), koosoleku algust, hilinevat sõpra. Ootame kohviku- ja poejärjekorras, arsti ukse taga. Enamasti on see üks ütlemata igav ja tüütu aeg, mis muudkui venib ja venib.

Järgmine kord tee bussipeatuses või arsti vastuvõttu oodates Instagrami asemel lahti hoopis Elisa Raamat ja loe paar lehekülge mõnd põnevat raamatut – aeg möödub kui linnutiivul ning meeldivad elamused ja põnevad teadmised saad pealekauba.

Ekraani pole vaja vaadatagi

Ükskõik, kas sõidad autoga, kõnnid mööda linna või teed hoopis trenni – alati ei ole telefonist lugemine võimalik. See aga ei takista Elisa Raamatu kasutamist, sest appi tõttab Iselugeja.

Iselugeja suudab ette lugeda kõiki Elisa Raamatu raamatuid ning võimaldab kuulajal mugavalt argitoimetustega jätkata ja samal ajal raamatutegelastele kaasa elada.

Pea 2900 raamatut (ja värskeimad ajakirjad!) sinu tagataskus

Elisa Raamatuga ei unune pooleliolev raamat kunagi koju öökapile. Samuti pole vaja muretseda, et raamatu kaasaskandmine õhtuks seljavaluga lõpeb.

Lahendus leidub isegi nendeks päevadeks, kui raamatulugemise isu täielikult kaob – sama rakenduse abil saab aega sisustada ka ajakirjade lugemise või isegi ristsõnade lahendamisega.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!